Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURDielli i mbramjes Dielli i mėngjezit [ Kėrko ]

Dielli i mbramjes Dielli i mėngjezit
Titulli Dielli i mbramjes Dielli i mėngjezit
Pėrshkrimi Dielli i mbramjes
Dielli i mėngjezit


DRAMĖ POETIKE NĖ TRE AKTE
Vendosur nga Albin
Dimensioni 207.45 Kb
Vlerėsimi Vota: 17 - Mesatarja: 4.77


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03161 sekonda me 45 veprime