Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeDrama nė shqipHAJRIJA / GJERGJ FISHTA [ Kėrko ]

HAJRIJA / GJERGJ FISHTA
Titulli HAJRIJA / GJERGJ FISHTA
Pėrshkrimi Dramė e papėrfunduar nga at Gjerfj fishta
Vendosur nga Deēani
Dimensioni 893.72 Kb
Vlerėsimi Vota: 3 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Shkarko file
Shkarko file Voto
Komentet
Deēani
09 Dhj 2019
Drama Hajrija dorėshkrim i mbetur nga atGjergj Fishta ėshtė njė dramė e lėnė nė gjysmė nga autori por pėr lexuesit ėshtė dhėnė aq sa ishte nė dorėshkrim…
Lexim tė kėndshėm

Statistikat
Ndodhen 23 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03486 sekonda me 46 veprime