Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURHESHTJE E KĖRCĖNUAR [ Kėrko ]

HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Titulli HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Pėrshkrimi HESHTJE E KĖRCĖNUAR /RRUSTEM GĖRGURI

Pėrmbledhje Poezish
Vendosur nga Deēani
Dimensioni 420.33 Kb
Vlerėsimi Vota: 5 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet
Deēani
15 Shk 2018
Poezitė kryesisht janė tė shkruara nė periudhėn e viteve tė pasluftės 1999-2003, ndonjėra ėshtė e viteve mė tė hershme.
Frymėzimi ėshtė reflektim i dhunės dhe i zhgėn­jimit shfaqur si hije e tmerrshme, qė errėsisht edhe diellin e lirisė sė shumėpritur e kėrcėnonte.

AutoriStatistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02958 sekonda me 45 veprime