Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURĒka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret? [ Kėrko ]

Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret?
Titulli Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret?
Pėrshkrimi Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret?
Pėrgaditur nga www.mergimtari.ch
Vendosur nga Deēani
Dimensioni 74.81 Kb
Vlerėsimi Vota: 5 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03397 sekonda me 45 veprime