Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURRrėfime...edhe ne dėshmojmė [ Kėrko ]

Rrėfime...edhe ne dėshmojmė
Titulli Rrėfime...edhe ne dėshmojmė
Pėrshkrimi ...edhe ne dėshmojmė

Shaip EMĖRLLAHU
Ahmet SELMANI
Salajdin SALIHU
Vendosur nga Albin
Dimensioni 447.17 Kb
Vlerėsimi Vota: 9 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 22 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.21473 sekonda me 47 veprime