Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLetėrsi pėr FėmijėLAHUTA E MALSISĖ [ Kėrko ]

LAHUTA E MALSISĖ
Titulli LAHUTA E MALSISĖ
Pėrshkrimi ODHISE K. GRILLO

LAHUTA
E MALSISĖ


ritreguar sipas poemės sė At Gjergj FISHTĖS

Vendosur nga Albin
Dimensioni 775.48 Kb
Vlerėsimi Vota: 14 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Shkarko file
Shkarko file Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 23 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04011 sekonda me 46 veprime