Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURLahuta e Malcģs [ Kėrko ]

Lahuta e Malcģs
Titulli Lahuta e Malcģs
Pėrshkrimi GJERGJ FISHTA


LAHUTA E MALCĢS


BOTIM I TRETĖ

QENDRA E KATOLIKĖVE SHQIPTARĖ JASHTA ATDHEUT

ROMĖ 1991
Vendosur nga Albin
Dimensioni 3064.51 Kb
Vlerėsimi Vota: 25 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet
Albin
22 Tet 2011
Pėr tė mundur me bė shkarkimin e ndonji fili kėtu sa janė nė dispoziciom, Ju duhet tė regjistroheni dhe pastaj e keni tė drejtėn e shkarkimit tė cilit do fil-e

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03241 sekonda me 45 veprime