Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLetėrsi pėr FėmijėPOEZI TĖ ZGJEDHURA [ Kėrko ]

POEZI TĖ ZGJEDHURA
Titulli POEZI TĖ ZGJEDHURA
Pėrshkrimi YMER SHKRELI

Poezi tė zgjedhura
Vendosur nga Albin
Dimensioni 283.98 Kb
Vlerėsimi Vota: 41 - Mesatarja: 4.29


Panoramat -
Demo Url -
Shkarko file
Shkarko file Voto
Komentet
Albin
31 Gus 2013
Pėr mė tė vegjlit edhe njė libėr pėr ta shfletu .Besoj se do u pėlqejn kėto poezi

Statistikat
Ndodhen 23 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0327 sekonda me 46 veprime