Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURLULI I VOCĖRR [ Kėrko ]

LULI I VOCĖRR
Titulli LULI I VOCĖRR
Pėrshkrimi Milosh Gjegj Nikola - Migjeni
Luli i Vocėrr
Vendosur nga Albin
Dimensioni 415.5 Kb
Vlerėsimi Vota: 13 - Mesatarja: 4.7


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03593 sekonda me 45 veprime