Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLetėrsi pėr FėmijėSHOTA [ Kėrko ]

SHOTA
Titulli SHOTA
Pėrshkrimi Beatriēe Balliēi

SHOTA - POEMĖ
Vendosur nga Albin
Dimensioni 3099.3 Kb
Vlerėsimi Vota: 12 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03123 sekonda me 45 veprime