Last Shout - Posted by: Deani - Wednesday, 30 September 2015 17:13
Downloads Area

Downloads [ Search ]

Downloads
  Category Subcat. File Latest Entry
LITERATUR
Kt seksion t zons pr shkarkim do t shfrytzohet pr shkarkimin e disa librave,t llojeve t ndryshme t gjinive Letrare. Shkarkimet jan falas pr vizitort por nuk lejohen keqprdorimet e tyre duke i keqprdor ato pr editim n Internet. T drejtn e tyre e mban www.mergimtari.ch
0 16 Lulja e Shptimit
Letrsi pr Fmij
Pr m t vegjlit kemi prgadit nj literatur mjaft interesante pr shkarkim. Ndoshta ndonj nga ne do t kemi interes pr t lexuar kt pak literatur t prgaditur dhe prshtat pr shkarkim n internet nga : www.mergimtari.ch
0 5 LAHUTA E MALSIS
Drama n shqip
Ktu gjeni Drama t autorve t ndryshm n shqip
0 0
 

Stat
There are 21 files on the Database
Most Downloaded: Lahuta e Malcs
Most Viewed: POEZI T ZGJEDHURA
Most Rated: POEZI T ZGJEDHURA

Total users browsing Downloads Area: 1 (0 Registered Members 1 Guest and 0 Anonymous Members)
Members are:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Page generated in 1.28754 seconds with 45 queries