Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch Shkarkime [ Kėrko ]

Shkarkime
  Kategoria Nėnkateg. File Hyrja e Fundit
LITERATUR
Kėtė seksion tė zonės pėr shkarkim do tė shfrytėzohet pėr shkarkimin e disa librave,tė llojeve tė ndryshme tė gjinive Letrare. Shkarkimet janė falas pėr vizitorėt por nuk lejohen keqpėrdorimet e tyre duke i keqpėrdorė ato pėr editim nė Internet. Tė drejtėn e tyre e mban www.mergimtari.ch
0 16 Lulja e Shpėtimit
Letėrsi pėr Fėmijė
Pėr mė tė vegjlit kemi pėrgadit njė literatur mjaft interesante pėr shkarkim. Ndoshta ndonjė nga ne do tė kemi interes pėr tė lexuar kėtė pak literatur tė pėrgaditur dhe pėrshtat pėr shkarkim nė internet nga : www.mergimtari.ch
0 5 LAHUTA E MALSISĖ
Drama nė shqip
Kėtu gjeni Drama tė autorėve tė ndryshėm nė shqip
0 2 NITA
 

Statistikat
Ndodhen 23 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.12025 sekonda me 45 veprime