Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13

Mė tė mirat
Poz. Vota Faqja Vizita Mesatarja
1 PRANVERA E LIBRAVE

PRANVERA E LIBRAVE•TEKI DĖRVISHI
Personat
ARI PRESPARI
ARBEN TETOVA
SHEGA
NARRATORI
LIRIA
JERMILOVI - XHUXH
DESA MASTILOVA
SLATKI ALEKSIJEVIĒI
DUNJA UJKANI
OGLlĒI I MAĒVĖS
MARIA ALEKĒIEVA
OGAV BULATI
DOBRI MANDAREVIĒI
SEKRETARI I KOMITETIT
IJA
LEJLA
NUSJA
CIVIL - POLICI I
CIVIL - POLICI II
MURGESHA
INSTRUMENTALISTĖT
TRI NUSET
KUARTETI
1371 5

Perdoruesit totale tė pranishem nė Blog: 1 (0 Perdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonimė)
Tė dukshėm janė:


MKPBlog ©2003-2008 mkportal.it

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01506 sekonda me 17 veprime