Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Pasqyra e Lajmeve
Attenzione: Non è stato possibile trovare il file javascript del blocco.Alcune funzioni potrebbero essere disabilitate.
Zogu i kėrkon Titos 8000 kosovarė tė armatosur pėr rrėzimin e Hoxhės
Dokumenti i sotėm qė vjen nga Arkivat e Deklasifikuara Amerikane dhe qė vazhdon tė sjellė informacion mbi bashkėpunimin e ish-Mbretit Zog me liderin e njohur komunist jugosllav Tito, of ...
Unė po t’mallkoj sa herė po ma luan gurin, por Gjuriqin e arrestuan ta rriste namin Presidenti, e t’ia thyente kurrizin Kryeministrit
]… e unė po ta them, se ndėrskamcat i pate nga “komandantat e Bllacės” e kurrė s’e hetove lum miku,…Shnet e rrnoftė Rugova qė kurrė s’do t’pranoj kufi tjetėr pos Ēakorrit.Ēun LajēiMiku ...
Kadri Veseli na e “nguli”,
Ramush Haradinaj thot se: Kadri Veseli na e “nguli”, nuk ka me i ec kungulli mbi uje gjatė.“PDK ėshtė pro qėndrimit tė LDK-sė qė nė projektligjin pėr Demarkacionin me Malin e Zi ...
Trojka qė po e shkatėrron Kosovėn’
Deputeti Korab Sejdiu gjatė njė interviste pėr gazetėn “Zėri” ka deklaruar se tre liderėt kryesorė tė vendit: presidenti Thaēi, kryeministri Haradinaj, si dhe kryeparlamentari Veseli, m ...
Trojka qė po e shkatėrron Kosovėn
http://oobir.xyz/wp-content/uploads/2018/02/trio-730x440-730x420.jpgDeputeti Korab Sejdiu gjatė njė interviste pėr gazetėn “Zėri” ka deklaruar se tre liderėt kryesorė tė vendit: preside ...
Flet Carla del Ponte
Carla del Ponte: Haradinaj nuk e meriton tė maltretohet nė Francė, kur dy herė ka dalė i pastėr nga HagaFlet Carla del Ponte, Gjykata Speciale fillon me “peshqit e vegjėl” ...
Njė lėmsh i zjarrtė shqiptaro-serb!
A u pėrgatit nga BIA arrestimi i Ramush Haradinajt, kush ishte figura enigmatike, qė erdhi tė pėr kėshillim tė strukturave shtetėrore, mediale dhe publicistike, tė cilat mė pas do tė si ...
Vrasėsi i dy policėve Sebahate Tolajt e Isuf Haklajt, ish truprojė e Ramush Haradinajt
Vrasėsi i dy policėve Sebahate Tolajt e Isuf Haklajt, ish truprojė e Ramush HaradinajtNga: P.R Mė: 24 nėntor 2016 Isuf Haklaj dhe Sebahate TolajSot bėhen 13 vite qė nga vrasja e dy poli ...
I tėrbuari fyen tė gjithė partnerėt
Hashim Thaçi ka qejf ta sundojë Kosovën edhe më tutje. Por për këtë qëllim ai nuk po gjen partnerë, andaj kryeministri në ikje e ka h ...
Komandantėt e hoteleve, rikthejnė Serbinė nė Kosovė pėrmes eshtrave tė shqiptarėve!
 Komandantët e hoteleve, rikthejnë Serbinë në Kosovë përmes eshtrave të shqiptarëve!17.12.2013 | 07:29Nga Kimete BerishaTë pafalshmit!' ...
 
Postimet e Fundit
DUART E PĖRGJA...
Nga: Deēani
me: Shtunė, 08 Shtator 2018 15:02
HESHTJE E KĖRC...
Nga: Deēani
me: Shtunė, 08 Shtator 2018 07:54
HESHTJE E KĖRC...
Nga: Deēani
me: Premte, 07 Shtator 2018 08:46
HESHTJE E KĖRC...
Nga: Deēani
me: Enjte, 06 Shtator 2018 17:46
HESHTJE E KĖRC...
Nga: Deēani
me: Enjte, 06 Shtator 2018 17:42
 
Shkarkimet
Emri Shikime Shkarkuar Madhėsia Votuar mė sė shumti Pėrshkrimi
SHPRISHJE E TERRIT 360 4 266.17 Kb 5 SHPRISHJE E TERRIT / HAJDIN ABAZI-P...
HESHTJE E KĖRCĖNUAR 331 3 420.33 Kb 5 HESHTJE E KĖRCĖNUAR /RRUSTEM GĖRGUR...
Ēka i ndan dhe ēka i... 602 16 74.81 Kb 5 Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqipt...
FJALA SI MODEL SHPRE... 673 11 98.83 Kb 5 FJALA SI MODEL SHPREHJEJE E NDJENJĖ...
Vrulle Lirike 730 40 5.36 Mb 5 Nuhi Vinca

"Vrulle ...
Rrėfime...edhe ne dė... 934 32 447.17 Kb 5 ...edhe ne dėshmojmė

Sha...
LAHUTA E MALSISĖ 1197 41 775.48 Kb 5 ODHISE K. GRILLO

LAHUTA ...
PICIMULI 1623 39 293.95 Kb 5 REXHEP HOXHA

PICIMULI
POEZI TĖ ZGJEDHURA 4420 102 283.98 Kb 4.21 YMER SHKRELI

Poezi tė zg...
ARKITEKTURA E ZEMR... 1676 50 642.21 Kb 5 Agim Shehu
Arkitektura e Zemrė...
Zjarri i Kėngės 1566 63 564.73 Kb 5 Din Mehmeti
Zjarri i Kėngės
LULI I VOCĖRR 2106 59 415.50 Kb 4.67 Milosh Gjegj Nikola - Migjeni
...
SHOTA 2200 64 3.03 Mb 5 Beatriēe Balliēi

SHOTA -...
TREGIM PĖR KECIN ... 3316 85 1.10 Mb 4.57
RAMADAN M. PASMAĒIU

VEPRIMTARIA ANTIKOMB... 2209 45 318.73 Kb 4.46 Sheradin Berisha

Shpalim...
Sikur T'isha Dja... 2482 68 707.64 Kb 4.77 Haki Stėrmilli

Sikur T&#...
Ardhja e Migjenit nė... 2622 65 584.49 Kb 4.74 Ardhja e Migjenit nė letėrsin Shqip...
Dielli i mbramjes D... 2293 48 207.45 Kb 4.74 Dielli i mbramjes
Dielli i mėn...
Kėtu Jam Qė Sot e Mo... 2326 48 149.49 Kb 4.74 Lebit Murtishi

POEZI
Lahuta e Malcģs 3631 265 2.99 Mb 5 GJERGJ FISHTA


LAH...
Nr.Kategorisė Total Files Total Shkarkime Top Autor Madhėsia totale e Dėrgimit Popullariteti
2 20 1148  Albin  1.55 Gb  Lahuta e Malcģs
 
ME PAK FJALĖ
www.mergimtari.ch
 
Komentet e fundit
Shkarkime Komente Autori Data Gjithsejt Komente
SHPRISHJE E TERRIT Ky vėllim Poetik i H... Deēani 17 Shk 2018 1
HESHTJE E KĖRCĖNUAR Poezitė kryesisht ja... Deēani 15 Shk 2018 1
POEZI TĖ ZGJEDHURA Pėr mė tė vegjlit ed... Albin 31 Gus 2013 1
TREGIM PĖR KECIN ... Pėr mė tė vegjlit qė... Albin 19 Jan 2012 1
Lahuta e Malcģs Pėr tė mundur me bė... Albin 22 Tet 2011 1
Galeria Komente Autori Data Gjithsejt Komente
... Sikur te kisha munde... Albin 04 Tet 2012 1
Revista jonė Komente Autori Data Gjithsejt Komente
Nuk ka komente
 
HERONJTĖ E LIRISĖ
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03727 sekonda me 51 veprime