Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forumi
Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ēati Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2 3 ... 86   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Foto Me Reshta Dashurie  (Lexuar 51550 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Besa
Mergimtari.ch
*

Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

Popullariteti: 14
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Femėr
Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:21:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 05:18:04 MD
 • Vendndodhja: Iliridė
  Postime: 4386

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « : Mars 02, 2010, 10:11:18 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Besa
  Mergimtari.ch
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:21:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 05:18:04 MD
 • Vendndodhja: Iliridė
  Postime: 4386

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « Pėrgjigju #1 : Mars 02, 2010, 10:12:35 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Zemra
  Mergimtari.ch
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 17
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:25:00 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 07:39:03 MD
 • Vendndodhja: Pranė shpirtit tėnd tė ėmbėl...
  Postime: 6166

  Nė Zemrėn time gjithmonė ty do t'kem!


  Email
  « Pėrgjigju #2 : Mars 03, 2010, 03:24:45 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Zemra
  Mergimtari.ch
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 17
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:25:00 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 07:39:03 MD
 • Vendndodhja: Pranė shpirtit tėnd tė ėmbėl...
  Postime: 6166

  Nė Zemrėn time gjithmonė ty do t'kem!


  Email
  « Pėrgjigju #3 : Mars 03, 2010, 03:36:11 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Agim
  Moderator
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 03, 2010, 11:14:51 PD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 10, 2014, 06:48:34 MD
 • Vendndodhja: Basel
  Postime: 2746


  Email
  « Pėrgjigju #4 : Mars 03, 2010, 04:54:39 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Agim
  Moderator
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 03, 2010, 11:14:51 PD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 10, 2014, 06:48:34 MD
 • Vendndodhja: Basel
  Postime: 2746


  Email
  « Pėrgjigju #5 : Mars 03, 2010, 04:55:50 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Albin
  Administrator
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 15
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 11:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 12:08:21 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 4932

  Aty ku je ti, jam edhe unė!

  albinn@hotmail.ch Test test
  test test test u/0/105598683951931698484 test watch?v=MPZuMsQ6Z6k&list= test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #6 : Mars 03, 2010, 08:48:13 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Besa
  Mergimtari.ch
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:21:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 05:18:04 MD
 • Vendndodhja: Iliridė
  Postime: 4386

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « Pėrgjigju #7 : Mars 03, 2010, 11:52:22 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Besa
  Mergimtari.ch
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 12:21:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 17, 2014, 05:18:04 MD
 • Vendndodhja: Iliridė
  Postime: 4386

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « Pėrgjigju #8 : Mars 03, 2010, 11:53:46 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Albin
  Administrator
  *

  Shtator 18, 2014, 12:38:58 MD

  Popullariteti: 15
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 11:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 12:08:21 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 4932

  Aty ku je ti, jam edhe unė!

  albinn@hotmail.ch Test test
  test test test u/0/105598683951931698484 test watch?v=MPZuMsQ6Z6k&list= test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #9 : Mars 04, 2010, 01:19:01 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   ose Identifikohu pėr tė mund tė shikoni temat dhe postimet nė kėtė forum.

  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1] 2 3 ... 86   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP www.mergimtari.ch ©2013
  Powered by SMF 1.1.19 |SMF © 2013, Simple Machines
  XHTML 1.0! CSS!

  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.03536 sekonda me 35 veprime