Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Korrik 10, 2020, 07:11:23 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor
[EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU]
Temė: Ekzaltohen zyrtarėt e AAK-sė  (Lexuar 588 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Agim
Moderator
*
Korrik 10, 2020, 07:11:23 MD

Popullariteti: 14
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 03, 2010, 10:14:51 PD
 • Identifikimi i fundit:Gusht 23, 2015, 07:58:28 MD
 • Vendndodhja: Basel
  Postime: 2790


  Email
  « : Shtator 10, 2014, 05:48:34 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.15989 sekonda me 35 veprime