Last Shout - not visible
You are not authorized to view Shouts.
Forum
October 16, 2019, 06:39:24 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Pershendetje nga Lady  (Read 1100 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Lady
Fillestar
*
October 16, 2019, 06:39:24 AM

Popullariteti: 0
Offline Offline

Gender: Female
Austria Austria

 • :May 05, 2013, 11:11:47 AM
 • :August 28, 2018, 08:35:22 AM
 • Location: Gjithkund dhe gjithkah
  Posts: 25


  Email
  « on: May 05, 2013, 11:34:39 AM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged
  Deēani
  Administrator
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 20
  Offline Offline

  Gender: Male
  Zvicėrr Zvicėrr

 • :March 02, 2010, 10:01:59 AM
 • :Yesterday at 08:58:52 PM
 • Age: N/A
  Location: Luzern
  Posts: 5540

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Reply #1 on: May 05, 2013, 04:21:26 PM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Teuta
  Anėtar Hero
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 13
  Offline Offline

  Gender: Female
  Gjermania Gjermania

 • :January 17, 2012, 07:27:09 PM
 • :March 29, 2015, 03:23:35 PM
 • Posts: 1263


  Email
  « Reply #2 on: May 05, 2013, 05:29:16 PM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged
  Fjolla
  Administrator Forumi
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 22
  Offline Offline

  Gender: Female
  Zvicėrr Zvicėrr

 • :March 08, 2010, 08:21:13 AM
 • :April 15, 2016, 09:05:34 AM
 • Location: Zürich
  Posts: 6881


  Email
  « Reply #3 on: May 06, 2013, 05:50:04 AM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged

  Dashuria nuk blehet, por ajo fitohet nga Zemra!
  Lady
  Fillestar
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 0
  Offline Offline

  Gender: Female
  Austria Austria

 • :May 05, 2013, 11:11:47 AM
 • :August 28, 2018, 08:35:22 AM
 • Location: Gjithkund dhe gjithkah
  Posts: 25


  Email
  « Reply #4 on: May 06, 2013, 08:11:22 AM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged
  Lady
  Fillestar
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 0
  Offline Offline

  Gender: Female
  Austria Austria

 • :May 05, 2013, 11:11:47 AM
 • :August 28, 2018, 08:35:22 AM
 • Location: Gjithkund dhe gjithkah
  Posts: 25


  Email
  « Reply #5 on: May 06, 2013, 08:12:52 AM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged
  Princesa
  Fillestar
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 0
  Offline Offline

  Gender: Female
  Zvicėrr Zvicėrr

 • :April 29, 2013, 08:02:28 PM
 • :May 06, 2013, 08:52:05 AM
 • Location: Biel
  Posts: 26


  Email
  « Reply #6 on: May 06, 2013, 08:32:14 AM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged
  Besa
  Mergimtari.ch
  *
  October 16, 2019, 06:39:24 AM

  Popullariteti: 14
  Offline Offline

  Gender: Female
  Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • :March 02, 2010, 11:21:30 AM
 • :June 07, 2015, 10:45:08 PM
 • Location: Iliridė
  Posts: 4581

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « Reply #7 on: May 06, 2013, 12:58:24 PM »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Logged

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Pages: [1]   Go Up
    Print  
   
  Jump to:  

  Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!


  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Page generated in 0.17082 seconds with 37 queries