Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Qershor 16, 2019, 06:48:12 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 ... 10 11 [12]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Video Klipe shqiptare  (Lexuar 15405 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēani
Administrator
*
Qershor 16, 2019, 06:48:12 MD

Popullariteti: 20
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Maj 19, 2019, 08:36:20 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5537

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #110 : Shtator 04, 2018, 06:25:29 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *
  Qershor 16, 2019, 06:48:12 MD

  Popullariteti: 20
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Maj 19, 2019, 08:36:20 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5537

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #111 : Nėntor 07, 2018, 09:40:57 PD »

  Ju nuk jeni i autorizuar t'i shikoni postimet nė kėtė forum. Regjistrohu
   pėr tė shikuar nė tėrėsi pa Limit temat nė FORUM
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: 1 ... 10 11 [12]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.02582 sekonda me 35 veprime