Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 27, 2020, 11:57:55 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor
[EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU]
Temė: Aksidenti, mesazhi i fundit i Dorina Stafės nė Facebook  (Lexuar 574 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Teuta
Moderator
*
Maj 27, 2020, 11:57:55 MD

Popullariteti: 13
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Femėr
Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Janar 17, 2012, 07:27:09 MD
 • Identifikimi i fundit:Mars 29, 2015, 03:23:35 MD
 • Postime: 1263


  Email
  « : Maj 22, 2012, 05:52:50 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar
  Deēani
  Administrator
  *
  Maj 27, 2020, 11:57:55 MD

  Popullariteti: 25
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 05:53:56 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5599

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #1 : Maj 22, 2012, 07:51:52 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.04174 sekonda me 35 veprime