Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Thėnie tė menēura?  (Lexuar 14147 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Fjolla
Administrator
*
Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

Popullariteti: 22
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Femėr
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 08, 2010, 08:21:13 PD
 • Identifikimi i fundit:Prill 15, 2016, 09:05:34 PD
 • Vendndodhja: Zürich
  Postime: 6881


  Email
  « Pėrgjigju #80 : Nėntor 12, 2013, 11:46:54 PD »

  E di pse ndonjėherė mbetesh i/ zhgėnjyer? Sepse beson se tė tjerėt do tė bėnin ēdo gjė pėr ty, ashtu siē do bėje ti pėr ata...
  Identifikuar

  Dashuria nuk blehet, por ajo fitohet nga Zemra!
  Fjolla
  Administrator
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 22
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 08, 2010, 08:21:13 PD
 • Identifikimi i fundit:Prill 15, 2016, 09:05:34 PD
 • Vendndodhja: Zürich
  Postime: 6881


  Email
  « Pėrgjigju #81 : Nėntor 12, 2013, 11:48:11 PD »

  " Njerėzve fillon tu mungosh, kur tė shohin tė lumtur me dikė tjetėr !
  Identifikuar

  Dashuria nuk blehet, por ajo fitohet nga Zemra!
  Stina
  Anėtar i Besueshėm
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 9
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Mars 04, 2010, 09:52:55 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 02, 2018, 09:48:09 PD
 • Postime: 724


  Email
  « Pėrgjigju #82 : Nėntor 14, 2013, 12:42:31 MD »

  Nė endrra dhe nė dashuri nuk ka tė pamundura!...
  Identifikuar
  Stina
  Anėtar i Besueshėm
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 9
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Mars 04, 2010, 09:52:55 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 02, 2018, 09:48:09 PD
 • Postime: 724


  Email
  « Pėrgjigju #83 : Nėntor 14, 2013, 12:45:38 MD »

  Nese pranoj diellin, te ngrohtin, dhe ylberin, duhet te pranoj edhe te ftohtin, vetetimat, dhe stuhite!
  Identifikuar
  Stina
  Anėtar i Besueshėm
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 9
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Mars 04, 2010, 09:52:55 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 02, 2018, 09:48:09 PD
 • Postime: 724


  Email
  « Pėrgjigju #84 : Nėntor 14, 2013, 01:05:39 MD »

  Perpara se te prekesh zemren e dikujt, sigurohu qe ti kesh duart te pastra!
  Identifikuar
  Teuta
  Moderator
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 13
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Janar 17, 2012, 07:27:09 MD
 • Identifikimi i fundit:Mars 29, 2015, 03:23:35 MD
 • Postime: 1263


  Email
  « Pėrgjigju #85 : Nėntor 25, 2013, 04:07:06 MD »

  Lufto pėr atė qė do . . . . shkatėrro atė qė tė sfidon dhe harro atė qė stė mendon .
  Identifikuar
  Fjolla
  Administrator
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 22
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 08, 2010, 08:21:13 PD
 • Identifikimi i fundit:Prill 15, 2016, 09:05:34 PD
 • Vendndodhja: Zürich
  Postime: 6881


  Email
  « Pėrgjigju #86 : Dhjetor 05, 2013, 01:04:54 MD »

  Tė kam pasur ėndėrr ēast e orė,
   Ėndėrr tė trishtuar dhe tė mirė
   Po tė jem E vėrtet njė Pitagorė
   Ti je teoremI mė e vėshtirė...

   | DritA Agolli |
  Identifikuar

  Dashuria nuk blehet, por ajo fitohet nga Zemra!
  Stina
  Anėtar i Besueshėm
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 9
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Mars 04, 2010, 09:52:55 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 02, 2018, 09:48:09 PD
 • Postime: 724


  Email
  « Pėrgjigju #87 : Dhjetor 16, 2013, 09:35:00 PD »

  Identifikuar
  Fjolla
  Administrator
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 22
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 08, 2010, 08:21:13 PD
 • Identifikimi i fundit:Prill 15, 2016, 09:05:34 PD
 • Vendndodhja: Zürich
  Postime: 6881


  Email
  « Pėrgjigju #88 : Dhjetor 17, 2013, 08:23:07 PD »

  Mos u kreno me pamjen tėnde se ti nuk e ke krijuar atė.
  Mos u kreno me prejardhjen tėnde se ti nuk e ke zgjedhur atė.
  Krenohu me moralin dhe sjelljen tende se ti e ke ndėrtuar atė!
  Identifikuar

  Dashuria nuk blehet, por ajo fitohet nga Zemra!
  Teuta
  Moderator
  *
  Qershor 21, 2021, 04:58:15 MD

  Popullariteti: 13
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Janar 17, 2012, 07:27:09 MD
 • Identifikimi i fundit:Mars 29, 2015, 03:23:35 MD
 • Postime: 1263


  Email
  « Pėrgjigju #89 : Dhjetor 20, 2013, 07:48:02 MD »

  Vetėm femrat e forta e pėrballojnė vetminė. Tė tjerat e mbushin me iluzione
  Identifikuar
  Faqe: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 19 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01942 sekonda me 28 query