Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 01, 2020, 09:25:02 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 2 [3]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor
[EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU]
Temė: Vjersha Satirike  (Lexuar 4498 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēani
Administrator
*
Prill 01, 2020, 09:25:02 PD

Popullariteti: 25
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 09:14:27 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5568

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #20 : Shkurt 03, 2013, 01:16:15 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *
  Prill 01, 2020, 09:25:02 PD

  Popullariteti: 25
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 09:14:27 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5568

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #21 : Shkurt 25, 2013, 09:29:02 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *
  Prill 01, 2020, 09:25:02 PD

  Popullariteti: 25
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 09:14:27 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5568

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #22 : Shtator 14, 2013, 08:18:17 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *
  Prill 01, 2020, 09:25:02 PD

  Popullariteti: 25
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 09:14:27 MD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5568

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #23 : Shtator 25, 2013, 10:49:37 PD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Agim
  Moderator
  *
  Prill 01, 2020, 09:25:02 PD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 03, 2010, 10:14:51 PD
 • Identifikimi i fundit:Gusht 23, 2015, 07:58:28 MD
 • Vendndodhja: Basel
  Postime: 2790


  Email
  « Pėrgjigju #24 : Dhjetor 04, 2013, 08:13:57 MD »

  Ju nuk jeni i autorizuar tė shikoni kėtė seksion!
  Identifikuar
  Faqe: 1 2 [3]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01228 sekonda me 12 veprime