Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Qershor 19, 2019, 10:46:33 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Si u konvertuan shqiptarėt e krishterė nė myslimanė?
Deēani
- 970 Ditė mė parė
Deēani
0 200 Postimi i fundit Tetor 23, 2016, 08:10:16 PD
nga Deēani
TITO - ENVER - 1946
Deēani
- 1327 Ditė mė parė
Deēani
0 677 Postimi i fundit Nėntor 01, 2015, 04:02:37 MD
nga Deēani
Stalini nė Shqipėri
Deēani
- 1327 Ditė mė parė
Deēani
0 413 Postimi i fundit Nėntor 01, 2015, 03:55:13 MD
nga Deēani
Kosova Nuk Ėshtė Serbi (!) « 1 2 »
Deēani
- 3328 Ditė mė parė
Deēani
18 3908 Postimi i fundit Gusht 18, 2015, 08:31:22 PD
nga Deēani
ADEM JASHARI NUK LUFTOI QĖ TĖ PĖRFUNDONTE NĖ PLEHĖRAT E TIRANĖS,AS TĖ PRISHTINĖS
Deēani
- 2227 Ditė mė parė
Deēani
4 3714 Postimi i fundit Maj 15, 2013, 07:53:59 MD
nga Deēani
INTELEKTUALĖT ARBĖRESHĖ DHE FIGURA E TERENC TOĒIT
Deēani
- 2243 Ditė mė parė
Deēani
0 472 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 03:51:47 MD
nga Deēani
Britanikėt e braktisėn Ali Pashėn
Deēani
- 2246 Ditė mė parė
Deēani
0 464 Postimi i fundit Prill 26, 2013, 06:21:44 PD
nga Deēani
Deēani-Pozita gjeografike...
Deēani
- 2681 Ditė mė parė
Deēani
6 1361 Postimi i fundit Shkurt 03, 2013, 12:34:05 MD
nga Deēani
TRI KĖNGĖ ZIE PĖR KOSOVĖN « 1 2 »
Deēani
- 3344 Ditė mė parė
Deēani
10 2062 Postimi i fundit Gusht 12, 2011, 07:49:37 PD
nga Deēani
Prizreni - Ēfarė e lidhė kėtė qytet me serbin?
Deēani
- 3096 Ditė mė parė
Deēani
0 589 Postimi i fundit Dhjetor 28, 2010, 11:42:59 PD
nga Deēani
POZITA GJEOGRAFIKE E K0MUNES PEJES!! « 1 2 »
Fjolla
- 3111 Ditė mė parė
Fjolla
10 1630 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2010, 04:01:47 MD
nga Fjolla
Albin Kurti: Vetėvendosja nė politikė, qė Pavarėsisė ti shtojmė sovranitetin
Mergimtarja
- 3195 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 703 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:44:13 PD
nga Mergimtarja
Sfidat e njė Kosove tė pavarur
Mergimtarja
- 3195 Ditė mė parė
Mergimtarja
4 1036 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:41:55 PD
nga Mergimtarja
Origjina e Himnit te Flamurit
Mergimtarja
- 3195 Ditė mė parė
Mergimtarja
7 1347 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:39:28 PD
nga Mergimtarja
A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?
Mergimtarja
- 3195 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 591 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:34:27 PD
nga Mergimtarja
LDK-ja e ka kryetarin, por duhet ta ndėrrojė atė
Mergimtarja
- 3202 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 660 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 11:09:31 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 1.81301 sekonda me 35 veprime