Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shkurt 23, 2020, 12:44:55 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Duke njohur historinė tonė, njohim veten dhe mbrojmė identitetin kombėtar
Deēani
- 231 Ditė mė parė
Deēani
0 525 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 04:19:18 MD
nga Deēani
DYZETĖ VJET ME ĒETAT KAĒAKE
Deēani
- 346 Ditė mė parė
Deēani
4 1239 Postimi i fundit Prill 04, 2019, 03:40:01 MD
nga Deēani
ALBANĖT « 1 2 3 4 5 »
Deēani
- 1976 Ditė mė parė
Deēani
45 5923 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 07:56:32 MD
nga Deēani
Gjenocidi serbomadh dhe qėndresa shqiptare « 1 2 3 »
Deēani
- 3036 Ditė mė parė
Deēani
21 3309 Postimi i fundit Janar 13, 2019, 10:22:39 PD
nga Deēani
LUFTA E DRENICĖS-SHABAN POLLUZHA « 1 2 3 4 »
Deēani
- 1211 Ditė mė parė
Deēani
37 2027 Postimi i fundit Mars 30, 2018, 11:53:47 PD
nga Deēani
TROPOJA nė BREZA « 1 2 »
Deēani
- 1383 Ditė mė parė
Deēani
15 2427 Postimi i fundit Prill 08, 2017, 09:10:16 PD
nga Deēani
Propaganda e dendur antishqiptare dhe elita politike shqiptare
Deēani
- 1107 Ditė mė parė
Deēani
5 282 Postimi i fundit Shkurt 17, 2017, 04:28:35 MD
nga Deēani
TE MOLLA E KUQE « 1 2 3 4 5 »
Deēani
- 2004 Ditė mė parė
Deēani
47 5996 Postimi i fundit Janar 07, 2017, 04:08:17 MD
nga Deēani
ODA E JUNIKUT
Deēani
- 1396 Ditė mė parė
Deēani
7 1312 Postimi i fundit Gusht 17, 2016, 06:50:15 PD
nga Deēani
SHOTA dhe AZEM GALICA « 1 2 ... 7 8 »
Deēani
- 3642 Ditė mė parė
Deēani
79 12693 Postimi i fundit Shkurt 19, 2014, 11:26:26 PD
nga Deēani
VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ TOPTANIT « 1 2 3 4 5 »
Deēani
- 3011 Ditė mė parė
Deēani
43 7035 Postimi i fundit Dhjetor 27, 2013, 05:27:52 MD
nga Deēani
Lidhja Shqiptare e Prizrenit « 1 2 3 »
Deēani
- 3034 Ditė mė parė
Deēani
27 6745 Postimi i fundit Dhjetor 27, 2013, 05:02:18 MD
nga Deēani
Ekspozohet flamuri qė u pėrdor nė varrimin e Ismail Qemalit
Deēani
- 2949 Ditė mė parė
Deēani
0 730 Postimi i fundit Janar 27, 2012, 11:01:49 PD
nga Deēani
Doli nga shtypi "Historia e Kosovės" e autorit Jusuf Buxhovi
Deēani
- 2949 Ditė mė parė
Deēani
0 676 Postimi i fundit Janar 27, 2012, 09:09:48 PD
nga Deēani
Aleksandri i Madh, shqiptar?
Mergimtarja
- 3443 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 949 Postimi i fundit Nėntor 02, 2011, 08:12:39 MD
nga Durim
Gjergj Kastrioti – Skenderbeu (1403- 1468 )
Durim
- 3338 Ditė mė parė
Durim
7 1572 Postimi i fundit Janar 03, 2011, 09:15:05 MD
nga Durim
Leter Fishtes!
Agim
- 3358 Ditė mė parė
Agim
4 1061 Postimi i fundit Dhjetor 14, 2010, 09:01:10 MD
nga Agim
ADN-ja, sekreti nga vijnė shqiptarėt
Durim
- 3420 Ditė mė parė
Durim
0 804 Postimi i fundit Tetor 13, 2010, 07:52:10 MD
nga Durim
Vatikani zbulon vulen mbreterore te Skenderbeut
Durim
- 3420 Ditė mė parė
Durim
0 673 Postimi i fundit Tetor 13, 2010, 07:42:28 MD
nga Durim
Ernest Koliqi per Nolin, Gurakuqin dhe Currin.
Mergimtarja
- 3443 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 864 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:09:57 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0146 sekonda me 12 veprime