Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Nėntor 14, 2019, 07:34:47 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Demokracia dhe Bashkimi Evropian
Durim
- 3303 Ditė mė parė
Durim
0 548 Postimi i fundit Tetor 30, 2010, 03:07:56 MD
nga Durim
Deputetėt me vota tė vjedhura, jashtė Kuvendit
Agim
- 2579 Ditė mė parė
Agim
0 401 Postimi i fundit Tetor 23, 2012, 04:44:38 MD
nga Agim
Dėshtimi i madh i qeverisė te legalizimet
Agim
- 2840 Ditė mė parė
Agim
0 412 Postimi i fundit Shkurt 05, 2012, 07:01:38 MD
nga Agim
Dėshtoi sektori i sigurisė
Agim
- 2780 Ditė mė parė
Agim
0 388 Postimi i fundit Prill 05, 2012, 07:32:28 MD
nga Agim
Dėshton raundi i tetė
Agim
- 2905 Ditė mė parė
Agim
0 377 Postimi i fundit Dhjetor 02, 2011, 06:08:28 MD
nga Agim
Djemtė e Grabovcit rrahin policin deri nė alivanosje
Deēani
- 2459 Ditė mė parė
Deēani
0 404 Postimi i fundit Shkurt 20, 2013, 07:44:24 PD
nga Deēani
Dora e njėjtė vrau edhe Sali Ēekajn
Agim
- 2614 Ditė mė parė
Agim
0 488 Postimi i fundit Shtator 18, 2012, 05:36:39 MD
nga Agim
Dr. hajnat
Agim
- 3085 Ditė mė parė
Agim
1 580 Postimi i fundit Shkurt 19, 2012, 09:53:49 PD
nga Deēani
Dritan Prifti: Akuza korrupsioni pėr policinė dhe Ilir Metėn
Mergimtarja
- 3338 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 565 Postimi i fundit Shtator 25, 2010, 08:30:56 PD
nga Mergimtarja
Dy tė vrarė nė Pejė, njėri kushėriri i Naser Kelmendit
Agim
- 2224 Ditė mė parė
Agim
0 368 Postimi i fundit Tetor 13, 2013, 07:12:59 PD
nga Agim
E jashtėzakonshme: Maturantja nga Peja, pikturė nė fustanin e saj
Agim
- 2006 Ditė mė parė
Agim
0 579 Postimi i fundit Maj 19, 2014, 04:40:52 MD
nga Agim
Edhe Kosova bėn tregti me armė
Agim
- 3110 Ditė mė parė
Agim
0 469 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 08:59:20 MD
nga Agim
Ekrani shqiptar dhe femrat me operacione plastike
Agim
- 2640 Ditė mė parė
Agim
5 776 Postimi i fundit Gusht 23, 2012, 06:06:32 MD
nga Agim
Ekspozimi i hershėm i fėmijpve ndaj mikrobeve siguron njė jetė mė tė shėndetėshm
Agim
- 2780 Ditė mė parė
Agim
0 382 Postimi i fundit Prill 05, 2012, 07:35:09 MD
nga Agim
Ekzaltohen zyrtarėt e AAK-sė
Agim
- 1892 Ditė mė parė
Agim
0 542 Postimi i fundit Shtator 10, 2014, 05:48:34 MD
nga Agim
Epikera: SHBA plan pėr Maqedoninė
Agim
- 2783 Ditė mė parė
Agim
0 405 Postimi i fundit Prill 02, 2012, 05:50:11 MD
nga Agim
EULEX-i monitoron hetimet pėr vrasjen e Pistės
Agim
- 1977 Ditė mė parė
Agim
0 536 Postimi i fundit Qershor 17, 2014, 07:41:07 MD
nga Agim
Fier, ēamėt nė protestė
Agim
- 3133 Ditė mė parė
Agim
0 410 Postimi i fundit Prill 18, 2011, 06:40:53 MD
nga Agim
Fieraku me kancer shėrohet nga helmi i akrepit
Agim
- 1908 Ditė mė parė
Agim
0 527 Postimi i fundit Gusht 25, 2014, 06:18:51 MD
nga Agim
Filmi me beben e “dehur” bėhet hit
Agim
- 3142 Ditė mė parė
Agim
0 408 Postimi i fundit Prill 09, 2011, 10:40:05 PD
nga Agim
Faqe: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0125 sekonda me 14 veprime