Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 16, 2019, 05:18:48 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Kerry uron Hoxhaj pėr Kurban Bajramin
Agim
- 2103 Ditė mė parė
Agim
0 638 Postimi i fundit Tetor 13, 2013, 07:15:27 PD
nga Agim
Dy tė vrarė nė Pejė, njėri kushėriri i Naser Kelmendit
Agim
- 2103 Ditė mė parė
Agim
0 347 Postimi i fundit Tetor 13, 2013, 07:12:59 PD
nga Agim
Sondazhet, Merkel fiton bindshėm mandatin e tretė
Agim
- 2123 Ditė mė parė
Agim
0 511 Postimi i fundit Shtator 22, 2013, 07:23:18 MD
nga Agim
Nėse vendos drejtėsia, Limaj nesėr i lirė
Agim
- 2130 Ditė mė parė
Agim
0 501 Postimi i fundit Shtator 16, 2013, 04:41:35 MD
nga Agim
Jahjaga fton pėr intervenim nė Siri
Agim
- 2146 Ditė mė parė
Agim
1 634 Postimi i fundit Gusht 30, 2013, 08:57:24 MD
nga Deēani
Takimi Thaēi-Daēiē
Agim
- 2149 Ditė mė parė
Agim
0 508 Postimi i fundit Gusht 27, 2013, 08:29:41 MD
nga Agim
Vetėm brenda njė muaji, 10 persona kanė vdekur nė aksidente rrugore nė Kosovė.
Agim
- 2149 Ditė mė parė
Agim
0 561 Postimi i fundit Gusht 27, 2013, 08:26:25 MD
nga Agim
MONOLOG PAS ZYRTARIZIMIT TĖ LISTAVE – QAJ FACEBOOK ME LOTĖ PĖRPJETĖ
Deēani
- 2253 Ditė mė parė
Deēani
0 475 Postimi i fundit Maj 15, 2013, 07:28:02 MD
nga Deēani
Thaēi: Nė rast tė dėshtimit tė gjithė do tė humbim
Agim
- 2293 Ditė mė parė
Agim
3 626 Postimi i fundit Prill 05, 2013, 06:36:10 MD
nga Agim
Uashingtoni pret qė Pheniani tė hedhė njė raketė!
Agim
- 2293 Ditė mė parė
Agim
0 373 Postimi i fundit Prill 05, 2013, 06:23:58 MD
nga Agim
Jeta e tė rinjve, mė e keqe se ajo e prindėrve
Deēani
- 2301 Ditė mė parė
Deēani
0 412 Postimi i fundit Mars 28, 2013, 10:18:14 MD
nga Deēani
" Tė hetohen temat e doktoraturės sė Bujės dhe Gashit"
Deēani
- 2317 Ditė mė parė
Deēani
0 573 Postimi i fundit Mars 13, 2013, 04:26:54 MD
nga Deēani
Britanikėt prishėn planet e CIA-s pėr rrėzimin e Hoxhės
Deēani
- 2326 Ditė mė parė
Deēani
0 416 Postimi i fundit Mars 04, 2013, 07:52:17 PD
nga Deēani
Shqiptarėt e plagusur rrėfejnė terrorin nė Maqedoni
Deēani
- 2327 Ditė mė parė
Deēani
0 511 Postimi i fundit Mars 03, 2013, 09:29:20 PD
nga Deēani
“Dėshmitė e tė arratisurve nga Hasi qė janė burgosur nė Jugosllavi”
Deēani
- 2333 Ditė mė parė
Deēani
0 419 Postimi i fundit Shkurt 24, 2013, 10:10:53 MD
nga Deēani
Djemtė e Grabovcit rrahin policin deri nė alivanosje
Deēani
- 2338 Ditė mė parė
Deēani
0 387 Postimi i fundit Shkurt 20, 2013, 07:44:24 PD
nga Deēani
Haxhi Merxha: E dua Thaēin pa interes
Agim
- 2357 Ditė mė parė
Agim
1 470 Postimi i fundit Shkurt 01, 2013, 09:02:49 PD
nga Deēani
Vetėvritet Hamdi Sopa, Zyrtar nė Kryeministri
Agim
- 2358 Ditė mė parė
Agim
0 411 Postimi i fundit Janar 31, 2013, 06:06:43 MD
nga Agim
Grabovci Mustafės: Haharroj simbolet, merru me ngrohjen nė kryeqytet
Agim
- 2394 Ditė mė parė
Agim
0 415 Postimi i fundit Dhjetor 25, 2012, 07:44:19 MD
nga Agim
Gjermanėt, letėr tė hapur Jakup Krasniqit
Agim
- 2394 Ditė mė parė
Agim
0 410 Postimi i fundit Dhjetor 25, 2012, 07:41:36 MD
nga Agim
Faqe: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02695 sekonda me 35 veprime