Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 28, 2020, 01:15:30 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: 1 [2] 3 4 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Basha i paraqet Berishės dorėheqjen
Agim
- 3353 Ditė mė parė
Agim
0 534 Postimi i fundit Mars 24, 2011, 07:01:31 MD
nga Agim
Basha: Goditja dhe konfiskimi i aseteve te krimit tė organizuar ėshtė priorotet
Mergimtarja
- 3527 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 442 Postimi i fundit Tetor 01, 2010, 08:47:40 PD
nga Mergimtarja
Berisha per vizite zyrtare ne Azerbaxhian
Agim
- 3029 Ditė mė parė
Agim
0 413 Postimi i fundit Shkurt 11, 2012, 11:00:08 PD
nga Agim
Berisha-Rama, takim natėn
Agim
- 2916 Ditė mė parė
Agim
0 444 Postimi i fundit Qershor 03, 2012, 10:45:06 PD
nga Agim
Berisha: Kleptokrati Rama dy javė nė New York, 4500 $ nata
Agim
- 2087 Ditė mė parė
Agim
0 565 Postimi i fundit Shtator 10, 2014, 05:46:23 MD
nga Agim
Besarta Kastrati e pranon vrasjen e Fidan Shabi
Fjolla
- 2936 Ditė mė parė
Fjolla
7 897 Postimi i fundit Maj 14, 2012, 10:01:02 MD
nga Zemra
Bin Ladeni ka vdekur para aksionit amerikan
Agim
- 3305 Ditė mė parė
Agim
0 439 Postimi i fundit Maj 11, 2011, 08:05:01 MD
nga Agim
Bisedimet Kosovė-Serbi
Agim
- 3017 Ditė mė parė
Agim
0 441 Postimi i fundit Shkurt 23, 2012, 08:17:42 MD
nga Agim
Bisedimet me Serbinė, Mustafa: S’ėshtė momenti
Agim
- 3364 Ditė mė parė
Agim
0 494 Postimi i fundit Mars 13, 2011, 07:43:29 MD
nga Agim
Britanikėt prishėn planet e CIA-s pėr rrėzimin e Hoxhės
Deēani
- 2642 Ditė mė parė
Deēani
0 452 Postimi i fundit Mars 04, 2013, 07:52:17 PD
nga Deēani
Bujanoc, protestė kundėr “terrorit serb”
Agim
- 2945 Ditė mė parė
Agim
0 407 Postimi i fundit Maj 05, 2012, 06:01:44 MD
nga Agim
Bujar Bukoshi akuzon Sejdiun pėr manipulim tė zgjedhjeve nė LDK
Mergimtarja
- 3522 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 532 Postimi i fundit Tetor 06, 2010, 07:07:05 PD
nga Mergimtarja
Burri vret gruan dhe veten
Mergimtarja
- 3533 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 502 Postimi i fundit Shtator 25, 2010, 08:32:06 PD
nga Mergimtarja
Buxheti nė rrezik
Agim
- 3280 Ditė mė parė
Agim
0 489 Postimi i fundit Qershor 05, 2011, 11:32:41 PD
nga Agim
Ēamėt, njė ringjallje pėrmes dhembjes
Agim
- 3403 Ditė mė parė
Agim
2 598 Postimi i fundit Shkurt 02, 2011, 07:06:08 MD
nga Agim
Ēitaku merr premtime pėr njohje tė reja tė Kosovės
Agim
- 3387 Ditė mė parė
Agim
0 471 Postimi i fundit Shkurt 18, 2011, 09:34:10 MD
nga Agim
Ēka lyp Qosja?
Deēani
- 1992 Ditė mė parė
Deēani
0 1251 Postimi i fundit Dhjetor 14, 2014, 10:01:27 PD
nga Deēani
Clinton bisedoi me Tadiqin, pėr dialogun Kosovė-Serbi
Durim
- 3049 Ditė mė parė
Durim
0 404 Postimi i fundit Janar 22, 2012, 05:14:27 MD
nga Durim
Ēun Lajēi: Po tė falenderohem Albin Kurti qė na shpėtove pa na ba synet edhe njė
Deēani
- 116 Ditė mė parė
Deēani
0 97 Postimi i fundit Shkurt 02, 2020, 06:25:55 MD
nga Deēani
Danaj: Lufta e tretė Ballkanike mund tė shpėrthejė
Agim
- 3112 Ditė mė parė
Agim
0 400 Postimi i fundit Nėntor 20, 2011, 12:08:14 MD
nga Agim
Faqe: 1 [2] 3 4 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11974 sekonda me 35 veprime