Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 28, 2020, 01:08:25 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: 1 ... 9 10 [11] 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Tadic: Kosova, cėshtje serioze
Agim
- 3138 Ditė mė parė
Agim
1 538 Postimi i fundit Nėntor 29, 2011, 08:49:31 MD
nga Deēani
Tadiq pėr Republika Srpska nė Kosovės
Agim
- 3035 Ditė mė parė
Agim
0 410 Postimi i fundit Shkurt 05, 2012, 06:54:19 MD
nga Agim
Tadiq: Serbia nuk ka pozitė tė favorshme nė rastin e Kosovės
Mergimtarja
- 3530 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 434 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:09:03 PD
nga Mergimtarja
Takimi Thaēi-Daēiē
Agim
- 2466 Ditė mė parė
Agim
0 540 Postimi i fundit Gusht 27, 2013, 08:29:41 MD
nga Agim
Testimi i dhrahmisė, Bloomberg trondit tregjet
Agim
- 2916 Ditė mė parė
Agim
0 436 Postimi i fundit Qershor 03, 2012, 10:46:43 PD
nga Agim
Thaēi dhe Feith vlerėsojnė vendimin e Sejdiut
Mergimtarja
- 3530 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 459 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:05:38 PD
nga Mergimtarja
Thaēi do tė dalė para Komisionit pėr Integrime Evropiane
Agim
- 2313 Ditė mė parė
Agim
0 408 Postimi i fundit Janar 27, 2014, 05:48:34 MD
nga Agim
Thaēi: Nė rast tė dėshtimit tė gjithė do tė humbim
Agim
- 2610 Ditė mė parė
Agim
3 689 Postimi i fundit Prill 05, 2013, 06:36:10 MD
nga Agim
Ti Hashim Thaēi a je president i Kosovės apo je Precjednik Serbije?
Deēani
- 69 Ditė mė parė
Deēani
0 61 Postimi i fundit Mars 20, 2020, 04:26:54 MD
nga Deēani
Tiranė, racizėm ndaj romėve
Agim
- 3367 Ditė mė parė
Agim
0 452 Postimi i fundit Mars 10, 2011, 06:45:34 MD
nga Agim
Tre hapa pėr tė zgjidhur krizėn e Eurozonės
Agim
- 3206 Ditė mė parė
Agim
0 1112 Postimi i fundit Gusht 18, 2011, 06:19:28 MD
nga Agim
Tri fazat e tradhėtisė sė Hashim Thaēit ndaj Atdheut
Deēani
- 92 Ditė mė parė
Deēani
0 72 Postimi i fundit Shkurt 26, 2020, 08:29:48 MD
nga Deēani
Trupat shtesė, NATO: Jo tensione ndėretnike nė Kosovė
Agim
- 2954 Ditė mė parė
Agim
0 402 Postimi i fundit Prill 26, 2012, 08:15:47 MD
nga Agim
Tunduni o njerėz!
Deēani
- 21 Ditė mė parė
Deēani
0 36 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 05:12:54 MD
nga Deēani
Turqi, 570 viktimat nga tėrmeti
Agim
- 3135 Ditė mė parė
Agim
0 433 Postimi i fundit Tetor 28, 2011, 07:31:02 MD
nga Agim
Uashingtoni pret qė Pheniani tė hedhė njė raketė!
Agim
- 2610 Ditė mė parė
Agim
0 411 Postimi i fundit Prill 05, 2013, 06:23:58 MD
nga Agim
Vapa pushton Europėn
Agim
- 2838 Ditė mė parė
Agim
0 418 Postimi i fundit Gusht 20, 2012, 05:48:11 MD
nga Agim
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin!
Deēani
- 80 Ditė mė parė
Deēani
0 84 Postimi i fundit Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
nga Deēani
Veka*ic: Limaj do tė arrestohet nėse udhėton jashtė Kosovės
Agim
- 2988 Ditė mė parė
Agim
0 407 Postimi i fundit Mars 23, 2012, 05:59:58 MD
nga Agim
Vetėm brenda njė muaji, 10 persona kanė vdekur nė aksidente rrugore nė Kosovė.
Agim
- 2466 Ditė mė parė
Agim
0 602 Postimi i fundit Gusht 27, 2013, 08:26:25 MD
nga Agim
Faqe: 1 ... 9 10 [11] 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03014 sekonda me 35 veprime