Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 22, 2019, 08:26:53 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: 1 [2] 3 4 ... 11   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Kurti: Thaēit ia kanė zėnė bishtin me derė
Agim
- 1921 Ditė mė parė
Agim
0 317 Postimi i fundit Prill 18, 2014, 05:15:22 MD
nga Agim
Geci Hashim Thaēit: Nėse u pajtuat me Bukoshin tė luftoni s’bashku, pse e vratė
Agim
- 1943 Ditė mė parė
Agim
0 471 Postimi i fundit Mars 27, 2014, 07:38:00 MD
nga Agim
Masakra, nėna shqiptare vret tri vajzat e saj, pas ndarjes me burrin (Foto)
Fjolla
- 1960 Ditė mė parė
Fjolla
3 510 Postimi i fundit Mars 11, 2014, 06:59:54 MD
nga Deēani
Mehmeti: Unė e di kush i ka vrarė Xhemajl Mustafėn e Tahir Zemajn
Deēani
- 1976 Ditė mė parė
Deēani
0 437 Postimi i fundit Shkurt 22, 2014, 11:33:07 PD
nga Deēani
Thaēi do tė dalė para Komisionit pėr Integrime Evropiane
Agim
- 2002 Ditė mė parė
Agim
0 350 Postimi i fundit Janar 27, 2014, 05:48:34 MD
nga Agim
Gjendet i varur nė lis 16 vjeēari nga Klina
Agim
- 2002 Ditė mė parė
Agim
0 377 Postimi i fundit Janar 27, 2014, 05:41:12 MD
nga Agim
Rrėzohet busti i Nėnė Terezės nė Mitrovicė
Agim
- 2010 Ditė mė parė
Agim
0 476 Postimi i fundit Janar 19, 2014, 06:47:49 MD
nga Agim
Degėt e LDK-sė mbėshtesin Mustafėn
Agim
- 2016 Ditė mė parė
Agim
0 349 Postimi i fundit Janar 13, 2014, 07:45:19 MD
nga Agim
Komandantėt e hoteleve, rikthejnė Serbinė nė Kosovė
Deēani
- 2042 Ditė mė parė
Deēani
0 428 Postimi i fundit Dhjetor 18, 2013, 09:32:48 MD
nga Deēani
Jep Dorėheqje Zonja e Parė, Odeta Nishani
Agim
- 2049 Ditė mė parė
Agim
0 500 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2013, 05:51:44 MD
nga Agim
Komunat serbe, sipas direktivave tė Beogradit
Agim
- 2052 Ditė mė parė
Agim
0 450 Postimi i fundit Dhjetor 08, 2013, 03:46:59 MD
nga Agim
Rritet numri i azilkėrkuesve nga Ballkani
Agim
- 2052 Ditė mė parė
Agim
0 458 Postimi i fundit Dhjetor 08, 2013, 03:44:52 MD
nga Agim
A po e krijon Hashim Thaēi “republikėn serbe”!
Deēani
- 2055 Ditė mė parė
Deēani
0 411 Postimi i fundit Dhjetor 05, 2013, 08:15:52 MD
nga Deēani
Franca pėrkrahė liberalizimin e vizave pėr Kosovėn
Agim
- 2071 Ditė mė parė
Agim
0 792 Postimi i fundit Nėntor 19, 2013, 08:12:26 MD
nga Agim
Vlerėsohet pėrkrahja e Zvicrės ndaj sistemit tė drejtėsisė
Agim
- 2071 Ditė mė parė
Agim
0 598 Postimi i fundit Nėntor 19, 2013, 08:08:53 MD
nga Agim
Pacolli trondit koalicionin qeveritar, sėrish kundėr PDK-sė
Agim
- 2071 Ditė mė parė
Agim
0 496 Postimi i fundit Nėntor 19, 2013, 08:06:31 MD
nga Agim
PDK-ja pret mbėshtetje nga anėtarėsia e Vetėvendosjes
Agim
- 2076 Ditė mė parė
Agim
0 401 Postimi i fundit Nėntor 14, 2013, 08:08:53 MD
nga Agim
Raport i misionit tė BE-sė: Pėrcjellja e zgjedhjeve
Agim
- 2085 Ditė mė parė
Agim
0 636 Postimi i fundit Nėntor 05, 2013, 04:44:10 MD
nga Agim
SHBA, 1.6 mld dollarė ndihmė pėr Pakistanin
Agim
- 2101 Ditė mė parė
Agim
0 808 Postimi i fundit Tetor 20, 2013, 01:13:08 MD
nga Agim
70 vjeēari shqiptar nė Siri, thirrje pėr "xhihad"
Agim
- 2101 Ditė mė parė
Agim
0 366 Postimi i fundit Tetor 20, 2013, 01:09:07 MD
nga Agim
Faqe: 1 [2] 3 4 ... 11   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02614 sekonda me 35 veprime