Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 28, 2020, 01:54:22 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Ja kush ėshtė i dyshuari pėr vrasjen e Jusuf e Bardhosh Gėrvallės dhe KadriZekės
Deēani
- 23 Ditė mė parė
Deēani
0 17 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:33:19 PD
nga Deēani
Rrėzohet i pasuri – ka qenė aksident, rrėzohet fuka*ai thuhet se ka qenė i dehur
Deēani
- 23 Ditė mė parė
Deēani
0 18 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:57:52 PD
nga Deēani
Gruaja e Komandant Bjeshkės1 del publikisht nė pėrkrahje tė Kurtit, ja ēka thotė
Deēani
- 21 Ditė mė parė
Deēani
0 26 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 09:03:31 PD
nga Deēani
Qan e qesh atdheu
Deēani
- 26 Ditė mė parė
Deēani
0 27 Postimi i fundit Maj 02, 2020, 07:28:25 MD
nga Deēani
Nė Kosovė ka ndodhė gjenocidi, kėtė e ka bėrė Serbia
Deēani
- 27 Ditė mė parė
Deēani
1 29 Postimi i fundit Maj 01, 2020, 07:48:54 MD
nga Deēani
Tunduni o njerėz!
Deēani
- 21 Ditė mė parė
Deēani
0 36 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 05:12:54 MD
nga Deēani
INTERVISTA/A e shkeli Thaēi Kushtėtutėn?
Deēani
- 35 Ditė mė parė
Deēani
0 38 Postimi i fundit Prill 23, 2020, 11:39:47 PD
nga Deēani
Vjen thirrja publike pėr Glauk Konjufcėn
Deēani
- 116 Ditė mė parė
Deēani
0 39 Postimi i fundit Shkurt 02, 2020, 03:26:45 MD
nga Deēani
Letėr e hapur drejtuar Isa Mustafės
Deēani
- 118 Ditė mė parė
Deēani
0 42 Postimi i fundit Janar 31, 2020, 09:23:11 MD
nga Deēani
Mafia qė qante oj oj, fytyra e Kadri Veselit si e tigrit tė plagosur, i zbehur d
Deēani
- 115 Ditė mė parė
Deēani
0 44 Postimi i fundit Shkurt 03, 2020, 08:49:54 MD
nga Deēani
Ja pse ėshtė me rėndėsi qė Albin Kurti tė bėhėt kryeministėr
Deēani
- 116 Ditė mė parė
Deēani
0 45 Postimi i fundit Shkurt 02, 2020, 03:46:03 MD
nga Deēani
Mjeku i UĒK-sė shpėrthen ndaj akademikėve tė LDK-sė,e quan ahmak e tromak Veliun
Deēani
- 68 Ditė mė parė
Deēani
0 58 Postimi i fundit Mars 21, 2020, 06:34:37 MD
nga Deēani
Ti Hashim Thaēi a je president i Kosovės apo je Precjednik Serbije?
Deēani
- 69 Ditė mė parė
Deēani
0 61 Postimi i fundit Mars 20, 2020, 04:26:54 MD
nga Deēani
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, t
Deēani
- 82 Ditė mė parė
Deēani
0 64 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 07:32:03 MD
nga Deēani
Tri fazat e tradhėtisė sė Hashim Thaēit ndaj Atdheut
Deēani
- 92 Ditė mė parė
Deēani
0 72 Postimi i fundit Shkurt 26, 2020, 08:29:48 MD
nga Deēani
Oh Ricky, you talkin' to me!
Deēani
- 90 Ditė mė parė
Deēani
0 76 Postimi i fundit Shkurt 28, 2020, 10:40:04 PD
nga Deēani
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin!
Deēani
- 80 Ditė mė parė
Deēani
0 84 Postimi i fundit Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
nga Deēani
Ankthi i tradhtarėve tė Kosovės: Populli qė do t’i shporrė shumė shpejt!
Deēani
- 56 Ditė mė parė
Deēani
0 88 Postimi i fundit Prill 02, 2020, 09:13:31 PD
nga Deēani
Deputeti i mirė dhe i keq(bizar)
Deēani
- 58 Ditė mė parė
Deēani
0 91 Postimi i fundit Mars 31, 2020, 09:40:49 PD
nga Deēani
Albin Kurti e humbi qeverinė, por e fitoi pushtetin pėr njė kohė tė gjatė
Deēani
- 62 Ditė mė parė
Deēani
0 96 Postimi i fundit Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
nga Deēani
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02887 sekonda me 35 veprime