Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 28, 2020, 02:00:40 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
“Kosova” e Buxhovit
Deēani
- 3029 Ditė mė parė
Deēani
0 500 Postimi i fundit Shkurt 11, 2012, 10:35:13 PD
nga Deēani
“Dėshmitė e tė arratisurve nga Hasi qė janė burgosur nė Jugosllavi”
Deēani
- 2650 Ditė mė parė
Deēani
0 449 Postimi i fundit Shkurt 24, 2013, 10:10:53 MD
nga Deēani
Zjarr nė Elbasan, digjen ullishtet
Agim
- 3135 Ditė mė parė
Agim
0 412 Postimi i fundit Tetor 28, 2011, 07:27:07 MD
nga Agim
Zgjidhje pėrfundimtare pėr Kosovėn
Deēani
- 3687 Ditė mė parė
Deēani
1 1036 Postimi i fundit Prill 26, 2010, 07:52:19 PD
nga Deēani
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, t
Deēani
- 82 Ditė mė parė
Deēani
0 64 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 07:32:03 MD
nga Deēani
Vritet djali i Ghaddafi
Agim
- 3356 Ditė mė parė
Agim
0 442 Postimi i fundit Mars 21, 2011, 08:22:23 MD
nga Agim
Vrimė nė ēati, ulje emergjence pėr avionin
Agim
- 3343 Ditė mė parė
Agim
0 447 Postimi i fundit Prill 03, 2011, 07:11:33 MD
nga Agim
Vonesa nė shitjen e PTK-sė, varfėron buxhetin e Kosovės
Mergimtarja
- 3524 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 533 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:43:08 PD
nga Mergimtarja
Vlorė, nis festa e madhe
Durim
- 2739 Ditė mė parė
Durim
0 388 Postimi i fundit Nėntor 27, 2012, 08:27:46 MD
nga Durim
Vlerėsohet pėrkrahja e Zvicrės ndaj sistemit tė drejtėsisė
Agim
- 2382 Ditė mė parė
Agim
0 631 Postimi i fundit Nėntor 19, 2013, 08:08:53 MD
nga Agim
Vjen thirrja publike pėr Glauk Konjufcėn
Deēani
- 116 Ditė mė parė
Deēani
0 39 Postimi i fundit Shkurt 02, 2020, 03:26:45 MD
nga Deēani
Vijon numėrimi, kryeson Basha
Agim
- 3306 Ditė mė parė
Agim
0 520 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 09:04:15 MD
nga Agim
Vetėvritet Hamdi Sopa, Zyrtar nė Kryeministri
Agim
- 2674 Ditė mė parė
Agim
0 447 Postimi i fundit Janar 31, 2013, 06:06:43 MD
nga Agim
Vetėvendosje” nė qelizė
Agim
- 3311 Ditė mė parė
Agim
0 441 Postimi i fundit Maj 05, 2011, 08:01:20 MD
nga Agim
Vetėvendosje: Do t’i largojmė hajnat nga pushteti
Zemra
- 3263 Ditė mė parė
Zemra
4 701 Postimi i fundit Qershor 22, 2011, 06:05:52 MD
nga Deēani
Vetėvendosje bllokon hyrjen...
Zemra
- 3304 Ditė mė parė
Zemra
1 508 Postimi i fundit Maj 12, 2011, 01:58:07 MD
nga Zemra
Vetėm brenda njė muaji, 10 persona kanė vdekur nė aksidente rrugore nė Kosovė.
Agim
- 2466 Ditė mė parė
Agim
0 602 Postimi i fundit Gusht 27, 2013, 08:26:25 MD
nga Agim
Veka*ic: Limaj do tė arrestohet nėse udhėton jashtė Kosovės
Agim
- 2988 Ditė mė parė
Agim
0 407 Postimi i fundit Mars 23, 2012, 05:59:58 MD
nga Agim
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin!
Deēani
- 80 Ditė mė parė
Deēani
0 84 Postimi i fundit Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
nga Deēani
Vapa pushton Europėn
Agim
- 2838 Ditė mė parė
Agim
0 418 Postimi i fundit Gusht 20, 2012, 05:48:11 MD
nga Agim
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.15508 sekonda me 35 veprime