Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Gusht 03, 2020, 09:13:41 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri POLITIKA
Gjithėēka rreth Politikės.
3 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Skenari qė mund tė vije:...
Korrik 26, 2020, 08:41:26 PD
Asnjė Postim I Ri OPINIONE
Opinioni i juaj Politik...
12 Postime
12 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Tentim shfajsimi i vonua...
Korrik 19, 2020, 09:40:11 MD
Asnjė Postim I Ri AKTUALE
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Intervista e fundit e Ba...
Korrik 02, 2020, 05:19:18 MD
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
" Tė hetohen temat e doktoraturės sė Bujės dhe Gashit"
Deēani
- 2700 Ditė mė parė
Deēani
0 618 Postimi i fundit Mars 13, 2013, 04:26:54 MD
nga Deēani
'U dėnua' tė jetonte, vdes njė javė pas vendimit
Agim
- 2903 Ditė mė parė
Agim
0 442 Postimi i fundit Gusht 22, 2012, 05:50:29 MD
nga Agim
15 mijė tė vdekur nė listat zgjedhore
Deēani
- 3095 Ditė mė parė
Deēani
1 603 Postimi i fundit Shkurt 13, 2012, 09:27:48 PD
nga Deēani
17 vjeē dhe 55 centimetra i gjatė
Agim
- 3434 Ditė mė parė
Agim
0 498 Postimi i fundit Mars 10, 2011, 06:49:23 MD
nga Agim
28 Nėndori festohet edhe nė Beograd
Durim
- 3172 Ditė mė parė
Durim
0 546 Postimi i fundit Nėntor 27, 2011, 08:04:38 MD
nga Durim
70 vjeēari shqiptar nė Siri, thirrje pėr "xhihad"
Agim
- 2479 Ditė mė parė
Agim
0 420 Postimi i fundit Tetor 20, 2013, 01:09:07 MD
nga Agim
98-vjetori i Pavarėsisė
Agim
- 3536 Ditė mė parė
Agim
0 558 Postimi i fundit Nėntor 28, 2010, 05:36:14 MD
nga Agim
A po e krijon Hashim Thaēi “republikėn serbe”!
Deēani
- 2433 Ditė mė parė
Deēani
0 470 Postimi i fundit Dhjetor 05, 2013, 08:15:52 MD
nga Deēani
AK ashpėr dėnon thirrjet antishqiptare
Agim
- 3118 Ditė mė parė
Agim
0 453 Postimi i fundit Janar 20, 2012, 06:57:21 MD
nga Agim
AKP-ja merr kontrollin mbi disa prona nė Shtėrpcė, Serbia nė alarm
Agim
- 2239 Ditė mė parė
Agim
0 591 Postimi i fundit Qershor 17, 2014, 07:44:01 MD
nga Agim
Aksidenti, mesazhi i fundit i Dorina Stafės nė Facebook
Teuta
- 2995 Ditė mė parė
Teuta
1 579 Postimi i fundit Maj 22, 2012, 07:51:52 MD
nga Deēani
Albin Kurti e humbi qeverinė, por e fitoi pushtetin pėr njė kohė tė gjatė
Deēani
- 129 Ditė mė parė
Deēani
0 105 Postimi i fundit Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
nga Deēani
Aleanca Kuq e Zi nė Manastir: Kėtu kanė mbetur vetėm 10 % shqiptarė
Agim
- 3179 Ditė mė parė
Agim
0 510 Postimi i fundit Nėntor 20, 2011, 12:12:14 MD
nga Agim
Ambasadori amerikan nė Prishtinė, Christopher Dell,
Agim
- 3084 Ditė mė parė
Agim
0 479 Postimi i fundit Shkurt 23, 2012, 08:19:24 MD
nga Agim
Ankthi i tradhtarėve tė Kosovės: Populli qė do t’i shporrė shumė shpejt!
Deēani
- 124 Ditė mė parė
Deēani
0 96 Postimi i fundit Prill 02, 2020, 09:13:31 PD
nga Deēani
Arrestimi i vrasėsit tė Enver Zymberit, i pasigurt ekstradimi nė Kosovė
Agim
- 3148 Ditė mė parė
Agim
0 447 Postimi i fundit Dhjetor 21, 2011, 07:00:22 MD
nga Agim
Atifete Jahjaga, kandidate pėr presidente tė Kosovės
Agim
- 3406 Ditė mė parė
Agim
0 487 Postimi i fundit Prill 07, 2011, 06:19:45 MD
nga Agim
Aurela skualifikohet nga Eurovizioni
Agim
- 3372 Ditė mė parė
Agim
0 456 Postimi i fundit Maj 11, 2011, 08:07:30 MD
nga Agim
Avokati: Naser Osmani nesėr nė Kosovė, hetuesia po bėn shkelje tė procedurave
Agim
- 2287 Ditė mė parė
Agim
0 562 Postimi i fundit Prill 30, 2014, 08:11:24 MD
nga Agim
Barrikadat serbe nuk lėvizin
Agim
- 3205 Ditė mė parė
Agim
0 505 Postimi i fundit Tetor 25, 2011, 05:06:00 MD
nga Agim
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02523 sekonda me 35 veprime