Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Nėntor 17, 2019, 08:22:19 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 11   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
New York - Arrestohet Rrapo, asistent i Ilir Metes
Mergimtarja
- 3346 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 530 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:05:42 PD
nga Mergimtarja
Rinisim Protestat
Mergimtarja
- 3344 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 425 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 10:21:10 PD
nga Mergimtarja
Dritan Prifti: Akuza korrupsioni pėr policinė dhe Ilir Metėn
Mergimtarja
- 3341 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 565 Postimi i fundit Shtator 25, 2010, 08:30:56 PD
nga Mergimtarja
Burri vret gruan dhe veten
Mergimtarja
- 3341 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 484 Postimi i fundit Shtator 25, 2010, 08:32:06 PD
nga Mergimtarja
Thaēi dhe Feith vlerėsojnė vendimin e Sejdiut
Mergimtarja
- 3338 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 438 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:05:38 PD
nga Mergimtarja
Kryesia e LDK-sė ēmon aktin moral tė dorėheqjes sė Sejdiut
Mergimtarja
- 3338 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 443 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:06:56 PD
nga Mergimtarja
Tadiq: Serbia nuk ka pozitė tė favorshme nė rastin e Kosovės
Mergimtarja
- 3338 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 411 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:09:03 PD
nga Mergimtarja
Basha: Goditja dhe konfiskimi i aseteve te krimit tė organizuar ėshtė priorotet
Mergimtarja
- 3335 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 405 Postimi i fundit Tetor 01, 2010, 08:47:40 PD
nga Mergimtarja
Kostoja e zgjedhjeve tė parakohshme 4 milionė euro
Mergimtarja
- 3333 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 613 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 09:13:28 PD
nga Mergimtarja
Vonesa nė shitjen e PTK-sė, varfėron buxhetin e Kosovės
Mergimtarja
- 3332 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 504 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:43:08 PD
nga Mergimtarja
Mijėra euro pėr udhėtime deputetėsh jashtė vendit
Mergimtarja
- 3332 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 497 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:46:44 PD
nga Mergimtarja
Bujar Bukoshi akuzon Sejdiun pėr manipulim tė zgjedhjeve nė LDK
Mergimtarja
- 3330 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 505 Postimi i fundit Tetor 06, 2010, 07:07:05 PD
nga Mergimtarja
Protesta pėr Haradinajn bashkon Ahmetin e Thaēin
Mergimtarja
- 3330 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 489 Postimi i fundit Tetor 06, 2010, 07:10:08 PD
nga Mergimtarja
Demokracia dhe Bashkimi Evropian
Durim
- 3305 Ditė mė parė
Durim
0 548 Postimi i fundit Tetor 30, 2010, 03:07:56 MD
nga Durim
Spiunazhi, "Wall Street Journal" analizė "Aksidentit" tė Kadaresė
Deēani
- 3303 Ditė mė parė
Deēani
0 479 Postimi i fundit Nėntor 02, 2010, 07:24:55 PD
nga Deēani
98-vjetori i Pavarėsisė
Agim
- 3276 Ditė mė parė
Agim
0 516 Postimi i fundit Nėntor 28, 2010, 05:36:14 MD
nga Agim
SHBA uron Shqipėrinė
Agim
- 3276 Ditė mė parė
Agim
0 461 Postimi i fundit Nėntor 28, 2010, 05:44:31 MD
nga Agim
Publikohet raporti i Martyt, pėrgatitet padi pėr shpifje kundėr tij
Deēani
- 3259 Ditė mė parė
Deēani
0 476 Postimi i fundit Dhjetor 15, 2010, 08:28:34 MD
nga Deēani
Komisioni, Ina Rama refuzon tė pėrgjigjet
Agim
- 3210 Ditė mė parė
Agim
0 461 Postimi i fundit Shkurt 02, 2011, 07:14:05 MD
nga Agim
Rama: Nė rrugė derisa tė ikė Berisha
Agim
- 3194 Ditė mė parė
Agim
0 444 Postimi i fundit Shkurt 18, 2011, 09:26:02 MD
nga Agim
Faqe: [1] 2 3 ... 11   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01152 sekonda me 14 veprime