Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Korrik 13, 2020, 02:32:35 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri POLITIKA
Gjithėēka rreth Politikės.
2 Postime
2 Tema
Postimi i fundit: nga N/A
ne Pse do tė votoja kundėr ...
Qershor 25, 2020, 04:36:48 MD
Asnjė Postim I Ri OPINIONE
Opinioni i juaj Politik...
10 Postime
10 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Bisedat e paqarta pėr am...
Korrik 02, 2020, 02:22:50 MD
Asnjė Postim I Ri AKTUALE
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Intervista e fundit e Ba...
Korrik 02, 2020, 05:19:18 MD
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Tmerrohet Serbia, Mali i Zi zgjeron listėn e vendeve me tė cilat hap kufirin mes
Deēani
- 46 Ditė mė parė
Deēani
0 44 Postimi i fundit Maj 29, 2020, 02:53:10 MD
nga Deēani
Tunduni o njerėz!
Deēani
- 67 Ditė mė parė
Deēani
0 53 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 05:12:54 MD
nga Deēani
Gruaja e Komandant Bjeshkės1 del publikisht nė pėrkrahje tė Kurtit, ja ēka thotė
Deēani
- 68 Ditė mė parė
Deēani
0 39 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 09:03:31 PD
nga Deēani
Rrėzohet i pasuri – ka qenė aksident, rrėzohet fukarai thuhet se ka qenė i dehur
Deēani
- 70 Ditė mė parė
Deēani
0 30 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:57:52 PD
nga Deēani
Ja kush ėshtė i dyshuari pėr vrasjen e Jusuf e Bardhosh Gėrvallės dhe KadriZekės
Deēani
- 70 Ditė mė parė
Deēani
0 28 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:33:19 PD
nga Deēani
Qan e qesh atdheu
Deēani
- 72 Ditė mė parė
Deēani
0 45 Postimi i fundit Maj 02, 2020, 07:28:25 MD
nga Deēani
Nė Kosovė ka ndodhė gjenocidi, kėtė e ka bėrė Serbia
Deēani
- 73 Ditė mė parė
Deēani
1 43 Postimi i fundit Maj 01, 2020, 07:48:54 MD
nga Deēani
INTERVISTA/A e shkeli Thaēi Kushtėtutėn?
Deēani
- 82 Ditė mė parė
Deēani
0 41 Postimi i fundit Prill 23, 2020, 11:39:47 PD
nga Deēani
Ankthi i tradhtarėve tė Kosovės: Populli qė do t’i shporrė shumė shpejt!
Deēani
- 103 Ditė mė parė
Deēani
0 91 Postimi i fundit Prill 02, 2020, 09:13:31 PD
nga Deēani
Deputeti i mirė dhe i keq(bizar)
Deēani
- 105 Ditė mė parė
Deēani
0 104 Postimi i fundit Mars 31, 2020, 09:40:49 PD
nga Deēani
Albin Kurti e humbi qeverinė, por e fitoi pushtetin pėr njė kohė tė gjatė
Deēani
- 109 Ditė mė parė
Deēani
0 101 Postimi i fundit Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
nga Deēani
Dhe, iku Albini e shkoi Vjosa
Deēani
- 109 Ditė mė parė
Deēani
0 124 Postimi i fundit Mars 26, 2020, 06:55:34 MD
nga Deēani
Grushtshteti nė tentativė
Deēani
- 114 Ditė mė parė
Deēani
0 126 Postimi i fundit Mars 21, 2020, 08:08:15 MD
nga Deēani
Mjeku i UĒK-sė shpėrthen ndaj akademikėve tė LDK-sė,e quan ahmak e tromak Veliun
Deēani
- 114 Ditė mė parė
Deēani
0 70 Postimi i fundit Mars 21, 2020, 06:34:37 MD
nga Deēani
Ti Hashim Thaēi a je president i Kosovės apo je Precjednik Serbije?
Deēani
- 115 Ditė mė parė
Deēani
0 76 Postimi i fundit Mars 20, 2020, 04:26:54 MD
nga Deēani
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin!
Deēani
- 126 Ditė mė parė
Deēani
0 90 Postimi i fundit Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
nga Deēani
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, t
Deēani
- 128 Ditė mė parė
Deēani
0 75 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 07:32:03 MD
nga Deēani
Jusuf Buxhovi zbulon tė pathėnat, qė nuk janė dėgjuar asnjėherė mė parė pėr Adem
Deēani
- 128 Ditė mė parė
Deēani
0 115 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 05:31:52 MD
nga Deēani
Oh Ricky, you talkin' to me!
Deēani
- 137 Ditė mė parė
Deēani
0 85 Postimi i fundit Shkurt 28, 2020, 10:40:04 PD
nga Deēani
Tri fazat e tradhėtisė sė Hashim Thaēit ndaj Atdheut
Deēani
- 138 Ditė mė parė
Deēani
0 85 Postimi i fundit Shkurt 26, 2020, 08:29:48 MD
nga Deēani
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02732 sekonda me 35 veprime