Last Shout - not visible
You are not authorized to view Shouts.
Forum
October 24, 2019, 02:35:40 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Login Register  
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Pages: [1]   Go Down
 
Subject Replies Views Last post
0 Members and 1 Guest are viewing this board.
Ē'mendoni per integrimin ne EU te Shqiperise e shqiptareve ?
Mergimtarja
- 3307
Mergimtarja
1 1413 Last post October 04, 2010, 08:08:09 PM
by Deēani
Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret? « 1 2 »
Deēani
- 2914
Deēani
11 5060 Last post December 06, 2011, 04:38:05 PM
by Deēani
KOSOVA U PLAĒKIT MĖ SHUMĖ NGA „ PATRIOTET“
Deēani
- 2125
Deēani
0 629 Last post December 29, 2013, 10:28:31 AM
by Deēani
Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?
Mergimtarja
- 3307
Mergimtarja
0 665 Last post October 04, 2010, 08:49:12 AM
by Mergimtarja
Nė Podujevė gruaja i kėrkon divorc burrit por merr dajakun
Agim
- 2003
Agim
0 1098 Last post April 30, 2014, 08:08:56 PM
by Agim
Shpėrngulja nga Mbretėria Jugosllave!
Agim
- 1723
Agim
0 1024 Last post February 04, 2015, 09:27:52 PM
by Agim
Si ta kuptojme "liberalizimin e vizave"?
Mergimtarja
- 3321
Mergimtarja
0 709 Last post September 20, 2010, 03:18:33 PM
by Mergimtarja
Vreshtarėt e Rahovecit rrezikojnė tė humbin 10 milionė euro nga prodhimi i vitit
Mergimtarja
- 3321
Mergimtarja
0 731 Last post September 20, 2010, 03:20:11 PM
by Mergimtarja
Pages: [1]   Go Up
 
Topic you have posted in
Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 10 replies)
Locked Topic
Sticky Topic
Poll
:  
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Page generated in 0.17524 seconds with 38 queries