Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 17, 2019, 02:51:03 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Si ta kuptojme "liberalizimin e vizave"?
Mergimtarja
- 3223 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 688 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 03:18:33 MD
nga Mergimtarja
Vreshtarėt e Rahovecit rrezikojnė tė humbin 10 milionė euro nga prodhimi i vitit
Mergimtarja
- 3223 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 715 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 03:20:11 MD
nga Mergimtarja
Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?
Mergimtarja
- 3209 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 645 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:49:12 PD
nga Mergimtarja
Ē'mendoni per integrimin ne EU te Shqiperise e shqiptareve ?
Mergimtarja
- 3209 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1394 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:08:09 MD
nga Deēani
Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret? « 1 2 »
Deēani
- 2816 Ditė mė parė
Deēani
11 4997 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2011, 04:38:05 MD
nga Deēani
KOSOVA U PLAĒKIT MĖ SHUMĖ NGA „ PATRIOTET“
Deēani
- 2027 Ditė mė parė
Deēani
0 611 Postimi i fundit Dhjetor 29, 2013, 10:28:31 PD
nga Deēani
Nė Podujevė gruaja i kėrkon divorc burrit por merr dajakun
Agim
- 1904 Ditė mė parė
Agim
0 1079 Postimi i fundit Prill 30, 2014, 08:08:56 MD
nga Agim
Shpėrngulja nga Mbretėria Jugosllave!
Agim
- 1624 Ditė mė parė
Agim
0 987 Postimi i fundit Shkurt 04, 2015, 09:27:52 MD
nga Agim
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02815 sekonda me 35 veprime