Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 01, 2020, 08:40:51 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Shkrimtari serb publikisht i kėrkon Kurtit: Zoti kryeministėr, padite Serbinė -
Deēani
- 45 Ditė mė parė
Deēani
0 58 Postimi i fundit Shkurt 16, 2020, 08:21:06 MD
nga Deēani
Zgjedhje pa Edi Ramėn!?
Deēani
- 53 Ditė mė parė
Deēani
0 80 Postimi i fundit Shkurt 08, 2020, 10:06:28 PD
nga Deēani
Tė arrestohet Kadri Veseli
Deēani
- 53 Ditė mė parė
Deēani
0 69 Postimi i fundit Shkurt 08, 2020, 09:49:23 PD
nga Deēani
Shtriga e natės Mamaqi dhe Lugati Rama misionarė tė dėshtuar
Admin
- 55 Ditė mė parė
Admin
0 84 Postimi i fundit Shkurt 07, 2020, 09:30:42 PD
nga Admin
Tronditja e shekullit pėr shqiptarėt, eprori i UĒK-sė publikon detajet: Ja si u
Deēani
- 56 Ditė mė parė
Deēani
0 48 Postimi i fundit Shkurt 05, 2020, 08:51:36 MD
nga Deēani
Pėrmenden miliardat qė i dėrguan nė banka jashtė Kosovės, kush janė milionerėt e
Deēani
- 56 Ditė mė parė
Deēani
0 109 Postimi i fundit Shkurt 05, 2020, 08:36:25 MD
nga Deēani
Shpėrngulja nga Mbretėria Jugosllave!
Agim
- 1883 Ditė mė parė
Agim
0 1115 Postimi i fundit Shkurt 04, 2015, 09:27:52 MD
nga Agim
Nė Podujevė gruaja i kėrkon divorc burrit por merr dajakun
Agim
- 2163 Ditė mė parė
Agim
0 1144 Postimi i fundit Prill 30, 2014, 08:08:56 MD
nga Agim
KOSOVA U PLAĒKIT MĖ SHUMĖ NGA „ PATRIOTET“
Deēani
- 2285 Ditė mė parė
Deēani
0 671 Postimi i fundit Dhjetor 29, 2013, 10:28:31 PD
nga Deēani
Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret? « 1 2 »
Deēani
- 3074 Ditė mė parė
Deēani
11 5218 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2011, 04:38:05 MD
nga Deēani
Ē'mendoni per integrimin ne EU te Shqiperise e shqiptareve ?
Mergimtarja
- 3468 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1471 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:08:09 MD
nga Deēani
Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?
Mergimtarja
- 3468 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 709 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:49:12 PD
nga Mergimtarja
Vreshtarėt e Rahovecit rrezikojnė tė humbin 10 milionė euro nga prodhimi i vitit
Mergimtarja
- 3481 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 770 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 03:20:11 MD
nga Mergimtarja
Si ta kuptojme "liberalizimin e vizave"?
Mergimtarja
- 3481 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 762 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 03:18:33 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01508 sekonda me 12 veprime