Last Shout - not visible
You are not authorized to view Shouts.
Forum
October 15, 2019, 04:10:52 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Login Register  
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
Pages: [1]   Go Down
 
Subject Replies Views Last post
0 Members and 1 Guest are viewing this board.
Cila veturė ju pelqen ....?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 706 Last post September 21, 2010, 06:01:48 AM
by Mergimtarja
Ju Jeni..........?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 722 Last post September 21, 2010, 05:57:27 AM
by Mergimtarja
Cfare mendoni pėr lakuriqėsinė e femrave shqiptare?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 735 Last post September 21, 2010, 12:53:11 PM
by Mergimtarja
A keni menduar ndonjehere per te ndyshuar dicka ne trupin tuaj me operacion?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 739 Last post September 21, 2010, 05:59:00 AM
by Mergimtarja
Qfar Filmash ju pelqen/kqyrni mes shumti
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 763 Last post September 21, 2010, 08:38:36 AM
by Mergimtarja
Cila ėshte kafsha mė e zgjuar?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 772 Last post September 21, 2010, 12:52:18 PM
by Mergimtarja
A e keni tradhetuar ndonjehere partnerin/en?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
1 788 Last post September 21, 2010, 10:24:29 AM
by Mergimtarja
Kėrkohet nga anėtarėt
Deēani
- 3311
Deēani
1 963 Last post September 24, 2010, 01:40:50 PM
by Deēani
Ēka dhe si mund tė luftohet korrupsioni?
Deēani
- 3421
Deēani
1 974 Last post September 06, 2010, 07:30:13 AM
by Deēani
Cilėn markė cigaresh konsumoni?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
3 998 Last post September 21, 2010, 10:19:01 AM
by Mergimtarja
Pėr kė do tė votoni?
Deēani
- 3264
Deēani
3 1047 Last post December 12, 2010, 05:01:57 PM
by Agim
Cilit besim fetar i pėrkisni?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
4 1055 Last post June 02, 2011, 03:00:44 PM
by Agim
Sa jeni tė kėnaqur me kėtė forum?
Deēani
- 3505
Deēani
6 1744 Last post September 14, 2010, 10:39:02 AM
by Mergimtarja
Cili ėshtė fruti veror qė preferoni mė shumė?
Zemra
- 3058
Zemra
2 2284 Last post August 09, 2011, 07:42:46 PM
by Deēani
Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
6 5716 Last post April 30, 2013, 10:05:33 AM
by Princesa
A jeni xheloz nė dashuri? « 1 2 »
Mergimtarja
- 3312
Mergimtarja
11 6494 Last post March 29, 2017, 06:47:29 PM
by Lady
Pages: [1]   Go Up
 
Topic you have posted in
Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 10 replies)
Locked Topic
Sticky Topic
Poll
:  
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Page generated in 0.18782 seconds with 37 queries