Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 05:41:06 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A jeni xheloz nė dashuri? « 1 2 »
Mergimtarja
- 3253 Ditė mė parė
Mergimtarja
11 6302 Postimi i fundit Mars 29, 2017, 06:47:29 MD
nga Lady
Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
6 5689 Postimi i fundit Prill 30, 2013, 10:05:33 PD
nga Princesa
Cili ėshtė fruti veror qė preferoni mė shumė?
Zemra
- 2999 Ditė mė parė
Zemra
2 2276 Postimi i fundit Gusht 09, 2011, 07:42:46 MD
nga Deēani
Cilit besim fetar i pėrkisni?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
4 1045 Postimi i fundit Qershor 02, 2011, 03:00:44 MD
nga Agim
Pėr kė do tė votoni?
Deēani
- 3205 Ditė mė parė
Deēani
3 1043 Postimi i fundit Dhjetor 12, 2010, 05:01:57 MD
nga Agim
Kėrkohet nga anėtarėt
Deēani
- 3252 Ditė mė parė
Deēani
1 956 Postimi i fundit Shtator 24, 2010, 01:40:50 MD
nga Deēani
Cfare mendoni pėr lakuriqėsinė e femrave shqiptare?
Mergimtarja
- 3253 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 726 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 12:53:11 MD
nga Mergimtarja
Cila ėshte kafsha mė e zgjuar?
Mergimtarja
- 3253 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 763 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 12:52:18 MD
nga Mergimtarja
A e keni tradhetuar ndonjehere partnerin/en?
Mergimtarja
- 3253 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 780 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 10:24:29 PD
nga Mergimtarja
Cilėn markė cigaresh konsumoni?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 992 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 10:19:01 PD
nga Mergimtarja
Qfar Filmash ju pelqen/kqyrni mes shumti
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 757 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 08:38:36 PD
nga Mergimtarja
Cila veturė ju pelqen ....?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 701 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 06:01:48 PD
nga Mergimtarja
A keni menduar ndonjehere per te ndyshuar dicka ne trupin tuaj me operacion?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 736 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 05:59:00 PD
nga Mergimtarja
Ju Jeni..........?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 718 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 05:57:27 PD
nga Mergimtarja
Sa jeni tė kėnaqur me kėtė forum?
Deēani
- 3446 Ditė mė parė
Deēani
6 1737 Postimi i fundit Shtator 14, 2010, 10:39:02 PD
nga Mergimtarja
Ēka dhe si mund tė luftohet korrupsioni?
Deēani
- 3362 Ditė mė parė
Deēani
1 962 Postimi i fundit Shtator 06, 2010, 07:30:13 PD
nga Deēani
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0274 sekonda me 35 veprime