Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 20, 2019, 06:40:28 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Faqe: 1 2 3 [4]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Besa Urime...
Zemra
- 3231 Ditė mė parė
Zemra
5 904 Postimi i fundit Shtator 19, 2010, 02:44:48 MD
nga Besa
Pershendetje
Mergimtarja
- 3234 Ditė mė parė
Mergimtarja
6 1067 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 10:03:31 PD
nga Mergimtarja
Urime Festa e Fitėr Bajramit
Deēani
- 3237 Ditė mė parė
Deēani
4 911 Postimi i fundit Shtator 10, 2010, 09:14:23 PD
nga Zemra
Urime muajin e shenjėt tė Ramazanit
Zemra
- 3266 Ditė mė parė
Zemra
5 1207 Postimi i fundit Gusht 17, 2010, 09:26:28 MD
nga Agim
Pėrshendetje nga Fllanza
Fllanza
- 3378 Ditė mė parė
Fllanza
4 838 Postimi i fundit Prill 22, 2010, 07:42:50 PD
nga Fjolla
Urime Ditėlindja Zemra
Deēani
- 3384 Ditė mė parė
Deēani
4 1013 Postimi i fundit Prill 15, 2010, 09:58:20 MD
nga Zemra
Urime Ditėlindjen Albin...
Zemra
- 3415 Ditė mė parė
Zemra
5 1290 Postimi i fundit Mars 16, 2010, 12:42:25 MD
nga Deēani
Pėrshėndetje nga Fjolla
Fjolla
- 3422 Ditė mė parė
Fjolla
5 1121 Postimi i fundit Mars 11, 2010, 10:14:44 PD
nga Stina
Urime 8 Marsi
Fjolla
- 3422 Ditė mė parė
Fjolla
4 1444 Postimi i fundit Mars 08, 2010, 09:20:18 MD
nga Agim
Faqe: 1 2 3 [4]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02637 sekonda me 35 veprime