Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Nėntor 12, 2019, 08:50:09 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
...Urime te gjithe muslimaneve Festa e shenjte e FITER BAJRAMIT
Agim
- 1935 Ditė mė parė
Agim
3 939 Postimi i fundit Korrik 28, 2014, 05:08:18 MD
nga Arta
Besa Urime...
Zemra
- 3346 Ditė mė parė
Zemra
5 928 Postimi i fundit Shtator 19, 2010, 02:44:48 MD
nga Besa
Fjolla Urime...
Zemra
- 3309 Ditė mė parė
Zemra
4 730 Postimi i fundit Tetor 25, 2010, 05:37:58 MD
nga Agim
Gėzuar Pavarėsin Kosovė
Fjolla
- 3191 Ditė mė parė
Fjolla
3 767 Postimi i fundit Shkurt 17, 2011, 08:48:10 MD
nga Agim
Gezuar 2011!!
Fjolla
- 3241 Ditė mė parė
Fjolla
5 876 Postimi i fundit Janar 02, 2011, 03:28:27 MD
nga Fllanza
Gezuar 4vjetori i pavarėsis kosovė !
Fjolla
- 2826 Ditė mė parė
Fjolla
5 851 Postimi i fundit Shkurt 17, 2012, 07:05:51 MD
nga Agim
Gezuar 6 vjetori I Pavaresise Kosovė..
Fjolla
- 2095 Ditė mė parė
Fjolla
2 861 Postimi i fundit Shkurt 17, 2014, 07:08:40 MD
nga Deēani
Gezuar datlindja Zemra
Fjolla
- 3134 Ditė mė parė
Fjolla
6 987 Postimi i fundit Prill 16, 2011, 10:29:14 PD
nga Zemra
Gezuar datlindjen Albin
Fjolla
- 3165 Ditė mė parė
Fjolla
3 776 Postimi i fundit Mars 15, 2011, 03:02:01 MD
nga Deēani
Gezuar ditelindjen Albin
Zemra
- 2799 Ditė mė parė
Zemra
7 1067 Postimi i fundit Mars 16, 2012, 07:52:22 PD
nga Deēani
Gezuar dItlindjen Albin!
Teuta
- 2069 Ditė mė parė
Teuta
7 1339 Postimi i fundit Mars 17, 2014, 03:50:11 MD
nga Deēani
Gezuar ditlindjen Deqan!!!
Fjolla
- 1338 Ditė mė parė
Fjolla
3 619 Postimi i fundit Mars 16, 2016, 08:59:52 PD
nga Deēani
Gėzuar Fiter Bajramin!
Teuta
- 2642 Ditė mė parė
Teuta
4 1106 Postimi i fundit Gusht 20, 2012, 11:42:40 PD
nga Zemra
Gėzuar muajin e Ramazanit..
Zemra
- 3027 Ditė mė parė
Zemra
1 693 Postimi i fundit Gusht 03, 2011, 09:18:28 MD
nga Besa
Gezuar Shen Valentinin
Fjolla
- 3194 Ditė mė parė
Fjolla
4 839 Postimi i fundit Shkurt 14, 2011, 06:13:55 MD
nga Agim
Gezuar viti i ri 2012!
Fjolla
- 2876 Ditė mė parė
Fjolla
6 926 Postimi i fundit Dhjetor 31, 2011, 09:24:47 PD
nga Besa
Gezuar viti i ri 2014!
Agim
- 2145 Ditė mė parė
Agim
4 1240 Postimi i fundit Dhjetor 30, 2013, 07:27:15 MD
nga Fllanza
Gezuar viti i ri 2015 !
Fjolla
- 1780 Ditė mė parė
Fjolla
4 1262 Postimi i fundit Janar 05, 2015, 06:17:36 MD
nga Teuta
Gezuar Zemra ditlindjen
Fjolla
- 1307 Ditė mė parė
Fjolla
1 497 Postimi i fundit Prill 15, 2016, 08:33:13 PD
nga Deēani
Miremengjesi...Miredita...Mirembrema...Naten e Mire!! « 1 2 ... 21 22 »
Zemra
- 3342 Ditė mė parė
Zemra
219 22403 Postimi i fundit Mars 15, 2016, 08:17:31 PD
nga Fjolla
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.19444 sekonda me 38 veprime