Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 04:45:47 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Pershendetje pėr antaret nė online! « 1 2 ... 20 21 »
Agim
- 3449 Ditė mė parė
Agim
207 25677 Postimi i fundit Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
nga Stina
Gezuar Zemra ditlindjen
Fjolla
- 1220 Ditė mė parė
Fjolla
1 461 Postimi i fundit Prill 15, 2016, 08:33:13 PD
nga Deēani
Gezuar ditlindjen Deqan!!!
Fjolla
- 1251 Ditė mė parė
Fjolla
3 573 Postimi i fundit Mars 16, 2016, 08:59:52 PD
nga Deēani
Miremengjesi...Miredita...Mirembrema...Naten e Mire!! « 1 2 ... 21 22 »
Zemra
- 3256 Ditė mė parė
Zemra
219 21803 Postimi i fundit Mars 15, 2016, 08:17:31 PD
nga Fjolla
URIME KURBAN BAJRAMI
Deēani
- 1424 Ditė mė parė
Deēani
0 466 Postimi i fundit Shtator 24, 2015, 06:40:40 PD
nga Deēani
URIME SHĖN VALENTINI
Deēani
- 1647 Ditė mė parė
Deēani
1 721 Postimi i fundit Shkurt 13, 2015, 11:58:59 MD
nga Besa
Gezuar viti i ri 2015 !
Fjolla
- 1693 Ditė mė parė
Fjolla
4 1204 Postimi i fundit Janar 05, 2015, 06:17:36 MD
nga Teuta
URIME DITA E FLAMURIT
Deēani
- 1724 Ditė mė parė
Deēani
3 876 Postimi i fundit Nėntor 29, 2014, 05:01:30 MD
nga Besa
Urime Festa e Kurban Bajramit !
Fjolla
- 1780 Ditė mė parė
Fjolla
4 889 Postimi i fundit Tetor 05, 2014, 10:19:07 PD
nga Besa
...Urime te gjithe muslimaneve Festa e shenjte e FITER BAJRAMIT
Agim
- 1848 Ditė mė parė
Agim
3 894 Postimi i fundit Korrik 28, 2014, 05:08:18 MD
nga Arta
Gezuar dItlindjen Albin!
Teuta
- 1982 Ditė mė parė
Teuta
7 1265 Postimi i fundit Mars 17, 2014, 03:50:11 MD
nga Deēani
PERSHENDETJE MIQ TE FAQES SONE:
Agim
- 1996 Ditė mė parė
Agim
0 498 Postimi i fundit Mars 01, 2014, 08:47:51 PD
nga Agim
Gezuar 6 vjetori I Pavaresise Kosovė..
Fjolla
- 2008 Ditė mė parė
Fjolla
2 821 Postimi i fundit Shkurt 17, 2014, 07:08:40 MD
nga Deēani
Urime Shėn Valentini
Teuta
- 2012 Ditė mė parė
Teuta
3 899 Postimi i fundit Shkurt 14, 2014, 11:39:59 PD
nga Fllanza
Gezuar viti i ri 2014!
Agim
- 2058 Ditė mė parė
Agim
4 1199 Postimi i fundit Dhjetor 30, 2013, 07:27:15 MD
nga Fllanza
Urime 28 Nėntori !
Agim
- 2090 Ditė mė parė
Agim
3 810 Postimi i fundit Nėntor 28, 2013, 02:36:59 MD
nga Zemra
Urime Kurban Bajrami
Deēani
- 2134 Ditė mė parė
Deēani
5 1199 Postimi i fundit Tetor 15, 2013, 04:37:17 MD
nga Agim
URIME FITER BAJRAMI
Deēani
- 2201 Ditė mė parė
Deēani
1 1035 Postimi i fundit Gusht 10, 2013, 04:16:42 MD
nga Besa
Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit
Besa
- 2231 Ditė mė parė
Besa
1 908 Postimi i fundit Korrik 17, 2013, 07:31:43 MD
nga Deēani
Pershendetje nga Lady
Lady
- 2296 Ditė mė parė
Lady
7 1065 Postimi i fundit Maj 06, 2013, 12:58:24 MD
nga Besa
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0265 sekonda me 35 veprime