Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 04:54:09 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Majlinda Kelmendi kampione....
Zemra
- 2181 Ditė mė parė
Zemra
2 4017 Postimi i fundit Gusht 28, 2013, 02:57:41 MD
nga Deēani
Majlinda nuk lejohet tė merr pjesė nė “Londra 2012”!
Deēani
- 2642 Ditė mė parė
Deēani
0 988 Postimi i fundit Maj 24, 2012, 07:38:02 MD
nga Deēani
Majlinda mposht medalisten olimpike
Mergimtarja
- 3260 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 1469 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 05:53:02 PD
nga Mergimtarja
Luan Krasniqi I bėn dorėzat gati
Mergimtarja
- 3261 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 651 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 10:57:32 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02798 sekonda me 35 veprime