Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Maj 28, 2020, 12:15:42 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo edhe pėr tė vėnė baste.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Botėrori - BRAZIL 2014
Deēani
- 2163 Ditė mė parė
Deēani
0 1532 Postimi i fundit Qershor 26, 2014, 06:43:50 MD
nga Deēani
Gjermania refuzon 500 milionė euro nga "Nike"
Mergimtarja
- 3538 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 9854 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:25:32 PD
nga Mergimtarja
Real Madrid - klubi i mallkuar!
Mergimtarja
- 3538 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 714 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:23:44 PD
nga Mergimtarja
FC Juventus
Mergimtarja
- 3538 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 621 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:20:06 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.10326 sekonda me 35 veprime