Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Qershor 19, 2019, 11:37:15 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Studentėt/Nxėnėsit/ shqiptarė nga e gjithe Bota i gjeni ne kėtė forum dhe mund ti kontaktoni per t'u njohur dhe per te ndihmuar njėri-tjetrin.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
!!!!Qka Mendoni pėr Fakultetet Private ne Kosov !!!!
Mergimtarja
- 3197 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 5801 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 12:42:11 MD
nga Mergimtarja
NE QFAR KUSHTE GJINDEN STUDENTET NE KOSOVE
Mergimtarja
- 3197 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 580 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 12:41:03 MD
nga Mergimtarja
Cilėt student jan mė tė mir, ata tė UP-s apo tė universiteteve private?
Mergimtarja
- 3197 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 710 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 12:40:08 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02705 sekonda me 35 veprime