Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 04:52:04 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Gjithcka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi tė gjithė kemi pyetje dhe po kėrkojmė pėrgjigje.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Thėnie tė menēura? « 1 2 ... 11 12 »
Teuta
- 2753 Ditė mė parė
Teuta
119 11845 Postimi i fundit Mars 14, 2015, 05:57:07 MD
nga Teuta
Thėnje Filozofike « 1 2 ... 57 58 »
Zemra
- 3456 Ditė mė parė
Zemra
577 38520 Postimi i fundit Shkurt 08, 2015, 02:21:25 MD
nga Teuta
Thėnje pėr Jetėn « 1 2 ... 28 29 »
Zemra
- 3456 Ditė mė parė
Zemra
284 25491 Postimi i fundit Janar 21, 2015, 07:54:05 MD
nga Teuta
Buzėqeshja njė ilac shumė i dobishėm... « 1 2 ... 5 6 »
Zemra
- 3435 Ditė mė parė
Zemra
59 6346 Postimi i fundit Maj 21, 2014, 05:54:41 PD
nga Fjolla
FUQIA E TĖ MENDUARIT POZITIV!! « 1 2 »
Zemra
- 3248 Ditė mė parė
Zemra
19 2426 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 09:05:49 MD
nga Zemra
Harresa ...
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 706 Postimi i fundit Shtator 23, 2010, 08:14:05 PD
nga Fjolla
Test Per Inteligjencen Emotive
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 930 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:59:24 PD
nga Mergimtarja
Dhuna psikologjike, njesoj si e rrahura
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 716 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:58:34 PD
nga Mergimtarja
Ēfare kuptoni me filozofi?
Mergimtarja
- 3254 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 688 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 06:55:32 PD
nga Mergimtarja
Qesht filozofia
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 811 Postimi i fundit Shtator 17, 2010, 03:17:03 MD
nga Mergimtarja
Thenje ,Proverb pėr Filozofin
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 558 Postimi i fundit Shtator 17, 2010, 03:15:24 MD
nga Mergimtarja
Sa ndikon stresi tek ne
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 795 Postimi i fundit Shtator 17, 2010, 03:07:42 MD
nga Mergimtarja
Test psikologjik - Partneri ideal
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 677 Postimi i fundit Shtator 17, 2010, 03:05:32 MD
nga Mergimtarja
Psikologjia si shkencė
Mergimtarja
- 3257 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 1449 Postimi i fundit Shtator 17, 2010, 03:04:01 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02592 sekonda me 35 veprime