Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Gusht 03, 2020, 09:39:55 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Diskutime rrethė Teknologjisė mė tė re
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Facebook i ndalon Path-it aksesin pėr opsionin “Gjeni shokėt”
Deēani
- 2640 Ditė mė parė
Deēani
0 3702 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:59:56 PD
nga Deēani
A mund tė shkaktojė Facebook-u probleme psikike
Deēani
- 2640 Ditė mė parė
Deēani
0 565 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:56:19 PD
nga Deēani
Microsoft-i lėshon arnim pėr dobėsinė nė Internet Explorer 8
Deēani
- 2640 Ditė mė parė
Deēani
0 461 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:47:41 PD
nga Deēani
YouTube lėshon programin pilot pėr kanale me pagesė
Deēani
- 2640 Ditė mė parė
Deēani
0 433 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:43:39 PD
nga Deēani
Net Applications: 41% e tė gjithė licencave tė shitura tė Windows 8 nuk janė nė
Deēani
- 2641 Ditė mė parė
Deēani
0 525 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:38:44 PD
nga Deēani
Smartfoni Lumia 928 teston mikrofonin (Video)
Deēani
- 2641 Ditė mė parė
Deēani
0 478 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:15:27 PD
nga Deēani
Ja se si tė pėrdorni Gmail-in pa internet
Deēani
- 2641 Ditė mė parė
Deēani
0 506 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 10:09:10 PD
nga Deēani
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02433 sekonda me 35 veprime