Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Gusht 11, 2020, 03:46:15 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Femra sipas Bibles dhe sipas mesimeve te doktoreve te kishes
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 5669 Postimi i fundit Nėntor 29, 2010, 09:41:44 PD
nga Deēani
Enigmė nė Bibėl
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 639 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:23:00 PD
nga Mergimtarja
Miraxhi sipas Bibles
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 616 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:22:11 PD
nga Mergimtarja
A u kryqezua Krishti/Jezusi dhe Pse?
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 593 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:19:52 PD
nga Mergimtarja
Jezusi dhe gruaja
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 551 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:19:16 PD
nga Mergimtarja
Si?! Nje Krijues Perendi qe bien nen kembet e Krijesave dhe nuk mund te shpetoi
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 603 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:18:45 PD
nga Mergimtarja
Muhammedi a.s. ne Bibel....
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 570 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:18:00 PD
nga Mergimtarja
Jezuesi(Isai a.s.) nuk u kryēėzua nė Kryēė???!!
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 578 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:17:18 PD
nga Mergimtarja
A ėshte Triniteti i pėrmendum ne "Bibėl"
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 567 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:16:18 PD
nga Mergimtarja
Kush, si dhe pse u ndryshua Bibla
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 767 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:15:31 PD
nga Mergimtarja
Librat e humbura tė Biblės
Mergimtarja
- 3600 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 570 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 08:12:52 PD
nga Mergimtarja
Jeta e ..Jezus Krishtit..
Mergimtarja
- 3616 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 814 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 06:37:19 PD
nga Mergimtarja
Veprimtaria e ..Jezus Krishtit...
Mergimtarja
- 3616 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 702 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 06:35:42 PD
nga Mergimtarja
Cfar mesimesh marrim nga Bibla???
Fjolla
- 3795 Ditė mė parė
Fjolla
0 737 Postimi i fundit Mars 23, 2010, 01:34:54 MD
nga Fjolla
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02434 sekonda me 35 veprime