Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 05:14:39 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Forum-Plotėsues
Asnjė Postim I Ri CHIT-CHAT
Forumi ka pėr qėllim tė bėhen biseda tė shpejta dhe direkte mes anėtarėve. Temat mund tė jenė tė ndryshme. Pa Cenzurė!!!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
18439 Postime
62 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Fjalė-Zingjir
Tetor 16, 2016, 03:30:46 MD
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A e Dini se ? « 1 2 3 4 »
Agim
- 3452 Ditė mė parė
Agim
34 4028 Postimi i fundit Shkurt 13, 2019, 04:15:12 MD
nga Deēani
Vendi më i bukur në botë
Deēani
- 2015 Ditė mė parė
Deēani
0 457 Postimi i fundit Shkurt 10, 2014, 11:45:00 PD
nga Deēani
Rama-Meta, vėllezėrit nga Jugosllavia dhe miqtė nga Kosova
Deēani
- 2302 Ditė mė parė
Deēani
0 437 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 03:15:54 MD
nga Deēani
Fatmagyl: Kam prekur Hollivudin, por kam humbur privatėsinė
Deēani
- 2303 Ditė mė parė
Deēani
0 427 Postimi i fundit Prill 28, 2013, 09:35:37 PD
nga Deēani
Vetitė e Frutave dhe Perimeve... « 1 2 »
Zemra
- 3257 Ditė mė parė
Zemra
18 2929 Postimi i fundit Maj 16, 2012, 09:20:52 MD
nga Zemra
Kuriozitete.....
Zemra
- 2735 Ditė mė parė
Zemra
5 1068 Postimi i fundit Prill 26, 2012, 12:18:28 MD
nga Zemra
Si ia mori Kenedi virgjėrinė njė punėtoreje
Deēani
- 2738 Ditė mė parė
Deēani
0 509 Postimi i fundit Shkurt 18, 2012, 11:15:07 PD
nga Deēani
Si ta largoni merzine dhe zemerimin
Deēani
- 2780 Ditė mė parė
Deēani
0 578 Postimi i fundit Janar 07, 2012, 09:58:49 PD
nga Deēani
Dėmėthėnja e muajit tė lindjes suaj...
Zemra
- 2993 Ditė mė parė
Zemra
1 724 Postimi i fundit Shtator 29, 2011, 12:26:03 MD
nga dr.Dugi
Ē'ėshtė njė lumturi pėr njeriun ?
Fjolla
- 3105 Ditė mė parė
Fjolla
4 1060 Postimi i fundit Maj 29, 2011, 10:39:38 MD
nga Besa
Cfarė dhemb mė shumė sipas jush....
Zemra
- 3023 Ditė mė parė
Zemra
3 839 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 12:33:22 MD
nga Fjolla
Te Gjithe Juve Qe Fillon Emri Me Shkronjen.... « 1 2 3 »
Zemra
- 3026 Ditė mė parė
Zemra
25 3238 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 11:18:38 PD
nga Zemra
Ngjyra juaj e preferuar....
Zemra
- 3105 Ditė mė parė
Zemra
2 816 Postimi i fundit Shkurt 18, 2011, 04:35:48 MD
nga Fjolla
Martesa tė rrit jetėgjatėsinė
Agim
- 3112 Ditė mė parė
Agim
2 756 Postimi i fundit Shkurt 09, 2011, 09:16:16 MD
nga Agim
Pasuria e njė Buzėqeshje...
Zemra
- 3141 Ditė mė parė
Zemra
2 960 Postimi i fundit Janar 15, 2011, 09:53:20 PD
nga Besa
(Droga) Alkooli dhe marihuana drejt kokaines, heroines dhe prostitucionit
Besa
- 3255 Ditė mė parė
Besa
1 733 Postimi i fundit Shtator 19, 2010, 06:35:01 MD
nga Mergimtarja
Viktimat Nė MSN Nga Kamera!
Fjolla
- 3279 Ditė mė parė
Fjolla
6 1321 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 06:09:18 PD
nga Mergimtarja
Simbolet shqiptare surprizojnė Miss Universe nė Las Vegas
Deēani
- 3284 Ditė mė parė
Deēani
0 640 Postimi i fundit Gusht 21, 2010, 07:06:10 PD
nga Deēani
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0281 sekonda me 35 veprime