Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 17, 2019, 02:24:06 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Gjithēka pėr dashurinė... dhe rreth dashurisė.
Faqe: 1 [2] 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A ekziston Dashuria e Dyt ??
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 1030 Postimi i fundit Gusht 22, 2012, 06:26:28 MD
nga Teuta
A mund te lindin ndjenja permes telefonit?
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 723 Postimi i fundit Gusht 22, 2012, 06:18:58 MD
nga Teuta
A do te ishit te lumtur ne qofte se nuk e merrni ate qe e doni?
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 617 Postimi i fundit Gusht 22, 2012, 06:15:06 MD
nga Teuta
Pse dashurite e medha vdesin?
Agim
- 3193 Ditė mė parė
Agim
3 860 Postimi i fundit Janar 31, 2012, 02:44:38 MD
nga Zemra
Ledhatojeni partnerin, do ta ruani dashurinė
Deēani
- 2729 Ditė mė parė
Deēani
0 433 Postimi i fundit Janar 27, 2012, 08:35:53 PD
nga Deēani
Dua tė mė kthehet ajo!
Deēani
- 2793 Ditė mė parė
Deēani
0 507 Postimi i fundit Nėntor 23, 2011, 06:20:06 MD
nga Deēani
Qfare na mbetet kur nje dashuri mbaron...
Fjolla
- 3108 Ditė mė parė
Fjolla
3 805 Postimi i fundit Nėntor 03, 2011, 08:42:19 MD
nga Agim
Thėnje pėr Puthje!! « 1 2 3 4 5 »
Zemra
- 3423 Ditė mė parė
Zemra
47 4770 Postimi i fundit Tetor 14, 2011, 06:42:07 PD
nga Fjolla
Nese ky apo kjo siper do te ishte i/e dashuri/a juaj.....
Mergimtarja
- 3224 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 996 Postimi i fundit Tetor 08, 2011, 08:59:19 PD
nga Deēani
A i beson dashuris mes interneti ( dashuris virtuale)
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
4 935 Postimi i fundit Korrik 15, 2011, 09:42:07 MD
nga Besa
Pyetje Dashurie..
Zemra
- 3068 Ditė mė parė
Zemra
4 1118 Postimi i fundit Shkurt 23, 2011, 12:25:05 MD
nga Zemra
Ēfarė tė bėn ta duash dike...
Zemra
- 3083 Ditė mė parė
Zemra
3 876 Postimi i fundit Shkurt 15, 2011, 03:36:14 MD
nga Zemra
A ju ka marr malli ti thuani dikujna tė dua...
Agim
- 3130 Ditė mė parė
Agim
2 710 Postimi i fundit Janar 30, 2011, 01:16:27 MD
nga Fllanza
A ėshtė e drejt i/e dashuri/a me ju ndalu dicka...?
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 650 Postimi i fundit Janar 20, 2011, 07:22:00 MD
nga Besa
A ju intereson e kaluara e te dashurit apo te dashures!!!!
Mergimtarja
- 3224 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 742 Postimi i fundit Janar 13, 2011, 01:55:18 MD
nga Fjolla
A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?
Fllanza
- 3140 Ditė mė parė
Fllanza
2 686 Postimi i fundit Janar 13, 2011, 01:39:45 MD
nga Fjolla
A njeh dashuria moshe?
Besa
- 3314 Ditė mė parė
Besa
7 1200 Postimi i fundit Janar 12, 2011, 12:32:19 MD
nga Zemra
12 Shenja qė tė kuptoni se keni rėnė nė dashuri...
Zemra
- 3172 Ditė mė parė
Zemra
3 891 Postimi i fundit Janar 09, 2011, 06:10:11 MD
nga Fllanza
Dashuria e parė?
Fjolla
- 3304 Ditė mė parė
Fjolla
8 1173 Postimi i fundit Nėntor 21, 2010, 12:56:12 MD
nga Besa
Qfare e mban gjalle nje dashuri?
Mergimtarja
- 3230 Ditė mė parė
Mergimtarja
7 1008 Postimi i fundit Nėntor 15, 2010, 01:07:06 PD
nga Besa
Faqe: 1 [2] 3   Shko Lart
 

Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02433 sekonda me 35 veprime