Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Korrik 22, 2019, 08:24:54 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Gjithēka pėr dashurinė... dhe rreth dashurisė.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
njė Tregim i mir lexoje sot! Neser mund te jet shum vonė !
Mergimtarja
- 3233 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 673 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:54:33 PD
nga Mergimtarja
POEZI pėr NICK NAME - MSN « 1 2 »
Mergimtarja
- 3231 Ditė mė parė
Mergimtarja
13 2009 Postimi i fundit Shtator 16, 2010, 03:06:22 MD
nga Mergimtarja
Poezi:Urime Ditlindja « 1 2 »
Mergimtarja
- 3231 Ditė mė parė
Mergimtarja
18 2805 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 06:12:57 PD
nga Mergimtarja
LĖVIZUR: Poezi e Chatit
Deēani
- 3225 Ditė mė parė
Deēani
0 557 Postimi i fundit Shtator 22, 2010, 07:52:40 MD
nga Deēani
Ne kerkim te dashuris?!
Fllanza
- 3322 Ditė mė parė
Fllanza
1 958 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 03:13:48 MD
nga Mergimtarja
Si na shohin femrat nė takimin e parė?
Deēani
- 3257 Ditė mė parė
Deēani
4 972 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 03:15:34 MD
nga Mergimtarja
Sekreti i dashurisė sė pėrjetshme?
Fllanza
- 3322 Ditė mė parė
Fllanza
1 677 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 03:18:35 MD
nga Mergimtarja
Dashuria nuk do ngutje
Mergimtarja
- 3212 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 588 Postimi i fundit Tetor 05, 2010, 01:13:54 MD
nga Mergimtarja
Pse Tradhetojme?
Fjolla
- 3209 Ditė mė parė
Fjolla
3 641 Postimi i fundit Tetor 08, 2010, 02:28:27 MD
nga Deēani
Sa mund te zgjase nje dashuri ?
Fjolla
- 3206 Ditė mė parė
Fjolla
1 536 Postimi i fundit Tetor 11, 2010, 12:07:09 MD
nga Mergimtarja
Dashuria
Durim
- 3198 Ditė mė parė
Durim
6 955 Postimi i fundit Tetor 19, 2010, 09:33:32 MD
nga Durim
Puthje sipas shenjes se horoskopit
Fjolla
- 3416 Ditė mė parė
Fjolla
4 944 Postimi i fundit Tetor 21, 2010, 02:01:42 MD
nga Deēani
Qfare e mban gjalle nje dashuri?
Mergimtarja
- 3235 Ditė mė parė
Mergimtarja
7 1008 Postimi i fundit Nėntor 15, 2010, 01:07:06 PD
nga Besa
Dashuria e parė?
Fjolla
- 3308 Ditė mė parė
Fjolla
8 1173 Postimi i fundit Nėntor 21, 2010, 12:56:12 MD
nga Besa
12 Shenja qė tė kuptoni se keni rėnė nė dashuri...
Zemra
- 3176 Ditė mė parė
Zemra
3 891 Postimi i fundit Janar 09, 2011, 06:10:11 MD
nga Fllanza
A njeh dashuria moshe?
Besa
- 3319 Ditė mė parė
Besa
7 1200 Postimi i fundit Janar 12, 2011, 12:32:19 MD
nga Zemra
A mund te urresh dike qe e ke dashur shume ?
Fllanza
- 3145 Ditė mė parė
Fllanza
2 686 Postimi i fundit Janar 13, 2011, 01:39:45 MD
nga Fjolla
A ju intereson e kaluara e te dashurit apo te dashures!!!!
Mergimtarja
- 3229 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 742 Postimi i fundit Janar 13, 2011, 01:55:18 MD
nga Fjolla
A ėshtė e drejt i/e dashuri/a me ju ndalu dicka...?
Mergimtarja
- 3235 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 650 Postimi i fundit Janar 20, 2011, 07:22:00 MD
nga Besa
A ju ka marr malli ti thuani dikujna tė dua...
Agim
- 3135 Ditė mė parė
Agim
2 710 Postimi i fundit Janar 30, 2011, 01:16:27 MD
nga Fllanza
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 

Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.18966 sekonda me 35 veprime