Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Forumi
Gusht 18, 2019, 04:42:58 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Gjithēka pėr dashurinė... dhe rreth dashurisė.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Thuaj"tė dua"...
Deēani
- 165 Ditė mė parė
Deēani
0 92 Postimi i fundit Mars 06, 2019, 08:48:39 MD
nga Deēani
Letėr Dashurie « 1 2 3 4 5 »
Agim
- 3455 Ditė mė parė
Agim
43 6199 Postimi i fundit Nėntor 03, 2018, 01:28:17 MD
nga Deēani
Oda e rrėfimeve tė dashuris « 1 2 »
Deēani
- 2151 Ditė mė parė
Deēani
19 2795 Postimi i fundit Nėntor 28, 2016, 04:11:41 MD
nga Deēani
Ja shenjat qė tregojnė se keni rėnė nė dashuri!
Deēani
- 1308 Ditė mė parė
Deēani
0 595 Postimi i fundit Janar 18, 2016, 06:05:21 MD
nga Deēani
Mesazhe Dashurie! « 1 2 ... 16 17 »
Agim
- 3455 Ditė mė parė
Agim
165 20900 Postimi i fundit Tetor 13, 2015, 05:13:16 MD
nga Deēani
Sms Dashurie!! « 1 2 ... 35 36 »
Zemra
- 3455 Ditė mė parė
Zemra
352 35703 Postimi i fundit Prill 04, 2015, 02:31:32 PD
nga Besa
25 Fakte Magjepsėse Pėr Dashurinė « 1 2 »
Besa
- 1613 Ditė mė parė
Besa
15 1482 Postimi i fundit Mars 31, 2015, 09:11:11 MD
nga Besa
Foto Me Reshta Dashurie « 1 2 ... 86 87 »
Besa
- 3456 Ditė mė parė
Besa
869 88212 Postimi i fundit Mars 22, 2015, 01:41:27 PD
nga Besa
Thėnje Dashurie « 1 2 ... 54 55 »
Zemra
- 3456 Ditė mė parė
Zemra
547 42140 Postimi i fundit Mars 19, 2015, 07:30:37 MD
nga Besa
Foto Dashurie Romantike « 1 2 ... 185 186 »
Besa
- 3456 Ditė mė parė
Besa
1850 161404 Postimi i fundit Mars 04, 2015, 09:16:44 MD
nga Besa
Ēfar ėshtė Dashuria? « 1 2 ... 11 12 »
Agim
- 3454 Ditė mė parė
Agim
119 12975 Postimi i fundit Shkurt 14, 2015, 03:26:53 MD
nga Besa
Arsye pse te Dua « 1 2 3 4 »
Zemra
- 3257 Ditė mė parė
Zemra
35 4764 Postimi i fundit Nėntor 19, 2014, 10:47:04 PD
nga Besa
Me kend e hapni zemren...
Agim
- 3256 Ditė mė parė
Agim
6 1102 Postimi i fundit Nėntor 19, 2014, 10:37:16 PD
nga Besa
Ē’bėn dashuria ?
Deēani
- 1907 Ditė mė parė
Deēani
3 816 Postimi i fundit Korrik 05, 2014, 12:17:24 MD
nga Deēani
A vret largesia dashurine ? « 1 2 »
Fjolla
- 3443 Ditė mė parė
Fjolla
14 2251 Postimi i fundit Qershor 16, 2014, 07:51:47 PD
nga Fjolla
Dashuria ėshtė e bukur... por edhe e ēuditshme
Mergimtarja
- 3262 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 889 Postimi i fundit Nėntor 13, 2013, 11:16:04 PD
nga Stina
A kishit Pass Guxim ..???
Mergimtarja
- 3262 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 931 Postimi i fundit Tetor 31, 2013, 11:27:56 PD
nga Deēani
Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris !
Durim
- 3219 Ditė mė parė
Durim
8 1230 Postimi i fundit Shtator 19, 2013, 06:48:09 MD
nga Arta
Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare
Agim
- 3099 Ditė mė parė
Agim
4 897 Postimi i fundit Gusht 28, 2013, 07:46:00 MD
nga Stina
Thėnie kushtuar femrės.... « 1 2 ... 5 6 »
Zemra
- 3184 Ditė mė parė
Zemra
57 5787 Postimi i fundit Shkurt 23, 2013, 07:58:20 MD
nga Deēani
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 

Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02331 sekonda me 35 veprime